Uostamiesčio ekipoje sėkmingiausiai žaidė Tyrone'as Brazeltonas (17 tšk.), Vytautas Šarakauskas (14 tšk. ir 11 atkovotų kamuolių) bei Martynas Mažeika (10 taškų).

Žygimantas Jonušas nugalėtojams pelnė 20 taškų, Ingus Bankevicas – 16, Egidijus Dimša (16 atkovotų kamuolių) ir Dovydas Redikas – po 8.

Po šios „Neptūno“ nesėkmės į antrą vietą pakilo čempiono titulą ginantis Kauno „Žalgiris“ (14/5), o pirmauja lygoje – reguliariojo sezono nugalėtojo titulą užsitikrinęs vicečempionas Vilniaus „Lietuvos rytas“.

Po pertraukos sugriuvęs „Lietkabelis“ pralaimėjo „Šiauliams“

Vietą atkrintamosiose Lietuvos krepšinio lygos (BEKO LKL) varžybose užsitikrinęs „Šiaulių“ klubas 100:75 nugalėjo Panevėžio „Lietkabelį“ bei tęsia kovą dėl penktos vietos reguliariajame sezone.

Įspūdingą šou rungtynių pradžioje pademonstravę „Lietkabelio“ krepšininkai per penkias minutes varžovams leido pelnyti tik du taškus, savo sąskaitą papildę net dvylika.

Netrukus pirmuosius taškus pelnė Rokas Giedraitis, kuris antroje rungtynių dalyje paskui save pradėjo tempti visą komandą.

Pirmą rungtynių pusę atsiliekančiųjų vaidmenyje buvę „Šiauliai“, per trečią ketvirtį pelnė 30 taškų bei, praleidę tik šešiolika, įgijo solidų dešimties taškų pranašumą.

Kaip parodė vėlesni įvykiai, ketvirtasis kėlinys buvo tik formalumas – per tris minutes Gedimino Petrausko auklėtiniai laimėjo atkarpą 13:2, įgijo dvidešimties taškų persvarą, o to užteko pergalingai rungtynių baigčiai.

„Šiauliai“: Rokas Giedraitis 18 (26 naud. bal.), Julius Jucikas, Arnas Labuckas ir Travis Leslie po 13, Darius Pakamanis 10 taškų.

„Lietkabelis“: Darius Griškėnas 20, Ivanas Nelyubovas 18 (9 atk. kam., 26 naud. bal.), Mantas Kazonas ir Goranas Vrbancas po 12 taškų.

„Juventus“ pateko į atkrintamąsias varžybas

Septintą vietą Lietuvos krepšinio lygoje (BEKO LKL) užimantys Utenos „Juventus“ krepšininkai užtikrintai nugalėjo vos aštuoniese žaidusius Kėdainių „Nevėžio“ krepšininkus bei užsitikrino vietą tarp aštuonių stipriausių reguliaraus sezono komandų.

Sužaidus vos devyniolika sekundžių, Vidas Ginevičius pabandė laimę iš toli, tačiau jo mestas kamuolys tikslo nepasiekė. Šis metimas buvo ilgos „Nevėžio“ netaiklių tritaškių pradžia. Kėdainiečiai per pirmąją rungtynių pusę prametė net dvylika metimų iš trylikos.

„Juventus“ pirmąkart į priekį išsiveržė po Averono Matthewso metimo, sužaidus dvi su puse minutės. Tuo metu, Utenos ekipa atkarpą laimėjo net 13:1 bei įgijo dviženklę persvarą.

Virginijaus Sirvydžio auklėtiniai labai sėkmingai kovojo dėl atšokusių kamuolių bei gerokai taikliau metė nei varžovai. Antrąjį ketvirtį jie pradėjo spurtu 8:0 bei įgyta dvidešimties taškų persvara.

Dar sėkmingiau uteniškiams prasidėjo trečiasis kėlinys – jo pirmosios trys minutės buvo laimėtos 11:0. Tuo metu ir buvo pasiektas lūžis rungtynėse, ketvirtasis kėlinys tebuvo formalumas.

„Juventus“: Aidas Viskontas 20 , Nikita Barinovas 15 (7 atk. kam.), Averonas Matthewsas 14 (15 atk. kam.), Gintautas Matulis 9 (8 atk. kam.).

„Nevėžis“: Tauras Jogėla 19 (11 atk. kam.), Gintaras Leonavičius 17, Žydrūnas Kelys ir Šarūnas Kulevičius po 10 taškų.