Sostinės komanda mačui neregistravo Renaldo Seibučio, kuriam leista atsipūsti. Vilniečiai rungtynes pradėjo tokiu startiniu penketu: Omaras Cookas, Martynas Gecevičius, Steponas Babrauskas, Darius Songaila ir Juanas Palaciosas.

Rungtynes dvitaškiu su pražanga pradėjo S.Babrauskas, vėliau po taiklų metimą pridėjo M.Gecevičius bei D.Songaila (7:4). „Lietuvos rytui“ pabėgti į priekį nepavyko, varžovai sėkmingai rengė atakas (16:12). Patikimai rungtyniavo nuo suolo pakilęs Gediminas Orelikas – po šeštojo jo taško Vilniaus komanda pirmavo 21:17. Abi ekipos didesnį dėmesį skyrė puolimui nei gynybai – kėlinio pabaigoje po Edgaro Stanionio „Juventus“ išsiveržė į priekį (27:25), tačiau dvitaškį su pražanga paskutinėmis sekundėmis įmetęs Antanas Kavaliauskas sugrąžino „Lietuvos rytui“ persvarą – 28:27.

Dviem tolimais šūviais antrąjį ketvirtį pradėję vilniečiai įgijo didžiausią pranašumą (34:27). Kantriai rungtyniavę svečiai pasivijo aikštės šeimininkus, tačiau D.Adomaičio paprašyta minutės pertraukėlė „Lietuvos ryto“ krepšininkams suteikė dar vieną impulsą – J.Palacioso dėjimo inicijuotas spurtas 7:0 leido sostinės klubui atitrūkti (43:34), o po 4 iš eilės M.Gecevičiaus taškų „Lietuvos rytas“ jau pirmavo dviženkliu skirtumu (47:36). Tvirtai mačo eigą kontroliavę vilniečiai į didžiąją pertrauką išėjo pirmaudami 56:45.

Trečiajame kėlinyje „Lietuvos rytas“ neprisileido varžovų arčiau ir įtikinamai pirmavo (67:52). Vos tik pajutę varžovų mėginimus artėti, D. Adomaitis paprašė minutės pertraukėlės, po kurios sustatė viską į savo vietas (74:60). Po trijų kėlinių vilniečiai pirmavo 77:65.

Paskutiniame kėlinyje „Lietuvos rytas“ vis labiau didino tempą – po spurto 14:3 sostinės krepšininkai susikrovė triuškinantį pranašumą (91:68). Matydamas, jog rungtynių baigtis jau aiški, D.Adomaitis leido pasireikšti ir jaunajam Edvinui Šeškui. Po dar vienos sėkmingos atkarpos 100-ąjį komandos tašką pelnė S.Babrauskas, kuris netrukus dėjimu sudrebino krepšį (102:77). Mačo pabaigoje „Lietuvos rytas“ varžovus užmėtė tritaškiais, o paskutinės atakos metu po krepšiu prasiveržęs E. Šeškus pataikė dvitaškį ir dar pridėjo baudos metimą, taip pradžiugindamas arenoje susirinkusius aistruolius. Galutinis rungtynių rezultatas – 115:83.

„Lietuvos rytas“: Martynas Gecevičius 21, Steponas Babrauskas 19, Juanas Palaciosas 17, Darius Songaila 10, Omaras Cookas 9 (11 rez. perd.), Eimantas Bendžius 8 taškai.

„Juventus“: Jeremy Hazellas 21, Averonas Kelvinas Matthewsas (9 atk. kam.) ir Nikita Barinovas po 16, Aidas Viskontas 11, Saulius Kulvietis 9 taškai.

Kitame pirmenybių susitikime lygos autsaideriai Kauno raj. „LSU-Atleto“ (5/27) krepšininkai namuose 68:64 (18:20; 21:16; 11:18; 18:10) nukovė Kėdainių „Nevėžio“ (11/19) komandą.

„LSU-Atletas“: Šarūnas Beniušis 15 (9 atk. kam.), Žygimantas Skučas 13 (9 atk. kam.), Aurimas Birgelis 10, Paulius Petrilevičius 9 taškai.