Pirmavę nuo pirmos iki paskutinės minutės dvikovą užtikrintai rezultatu 78:67 (24:13, 18:21, 18:15, 18:18) laimėjo „Partizan“. Žalgiriečiams Eurolygoje tai buvo jau septintas pralaimėjimas iš eilės.

Serbai jau susitikimo pradžioje pasiuntė „Žalgirį“ į nokdauną, kai iškart išsiveržė į priekį 13:0. Svečiams nepadėjo ir trenerio Sauliaus Štombergo skubiai paprašyta minutės pertraukėlė – 2:18, 4:21.

Vėliau žalgiriečiai kiek atsikvošėjo ir sugebėjo su varžovais žaisti kaip lygūs su lygiais, tačiau savo atsilikimą iki vienženklio sumažino tik porą kartų.

Penktadienį LKL čempionams negalėjo padėti susižeidę Robertas Javtokas ir Vytenis Čižauskas, taigi Kauno komanda vertėsi tik su 10 žaidėjų.

Žalgiriečiai (1/12), kurie yra absoliutūs F grupės autsaideriai, vienintelę pergalę šiame etape kol kas ir iškovojo kaip tik prieš „Partizan“ (4/9) ekipą – 89:77.

Rungtynės:

Belgrado „Partizan“ – Kauno „Žalgiris“ 78:67 (24:13, 18:21, 18:15, 18:18).

„Partizan“: Davis Bertanis 17 (10 atk. kam.), Milenko Tepičius 14, Joffrey Lauvergne 1, Nikola Milutinovas 10, Aleksandras Pavlovičius 8, Djordje Gagičius 7, Dejanas Musli 5, Michailas Andričius 3, Bogdanas Bogdanovičius 2 (1/6 metimas iš žaidimo), Borisas Dallo 1 taškas.

„Žalgiris“: Artūras Gudaitis 13 (5/6 dvitaškiai, 3/5 baudos, 7 atk. kam.), Martynas Pocius ir Paulius Jankūnas po 11, Tadas Klimavičius 8 (8 atk. kam., 8 rez. perd.), Šarūnas Jasikevičius 7, Justinas Dentmonas (1/6 tritaškis, 5 klaidos, -2 naud. balai) ir Artūras Milaknis po 5, Tomas Dimša ir Mindaugas Kupšas po 3, Vytenis Lipkevičius 1 taškas.