Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidęs M. Kuzminskas pelnė 14 taškų, po krepšiais atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį bei sykį suklydo. Per 22 minutes jis pataikė 3 tritaškius iš 4, 2 dvitaškius iš 3 bei 1 baudos metimą iš 2.

12 taškų prie pergalės prisidėjo Jaysonas Grangeris, 11 – Vladimiras Štimacas.

D. Sabonio sąskaitoje – 4 taškai, 2 sugriebti ir 1 perimtas kamuolys, rezultatyvus perdavimas, dvi klaidos ir pražanga. Kiek daugiau nei puspenktos minutės (4:39) aikštelėje praleidęs jaunasis puolėjas pataikė abu mestus dvitaškius.

Pralaimėjusiųjų gretose rezultatyviu žaidimu pasižymėjo Fabienas Causeuras (17 tšk.), Fernando San Emeterio (14 tšk.) bei Thomas Heurtelas (10 taškų).

Aštuoniolikos komandų turnyre pirmauja pergalingai žaidžiantis Madrido „Real“ (25/0) klubas, lenkiantis Kšištofo Lavrinovičiaus Valensijos „Basket“ (22/3) komandą ir „FC Barcelona“ (19/6) krepšininkus.

„Union Olimpija“ su D. Gailiumi pralaimėjimu užbaigė kovas Adrijos lygoje

Deivido Gailiaus atstovaujama Liublianos „Union Olimpija“ (11/15) ekipa pralaimėjimu baigė kovas Adrijos lygoje. Daugkartiniai Slovėnijos čempionai išvykoje 75:77 (24:17, 13:22, 20:25, 18:13) nusileido Zadaro „KK Zadar“ (7/19) komandai ir reguliariajame sezone liko devintoje pozicijoje.

Adrijos lygoje kovą dėl titulo tęsia tik pirmąsias keturias vietas po reguliariojo sezono užėmusios ekipos.

D. Gailius šiose rungtynėse buvo rezultatyvus – per 25 minutes pelnė 13 taškų (2/4 dvit., 2/6 trit., 3/4 baudos), atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį, 2 kartu jį prarado, išprovokavo 4 varžovų pražangas ir 3 kartus pats pažeidė taisykles.

Šeimininkų gretose išsiskyrė Andrew Lawrernce'as pelnęs 19 taškų, Ive Iversonas pridėjo 17 taškų.

Svečiams Aleksas Omičius surinko 20, Sasu Salinas – 14 taškų.

D. Zavacko ekipa Italijoje pranoko „Grissin Bon“ su R. Kaukėnu

„Lietuviškų“ ekipų akistatoje Italijos lygos čempionate pranašumą įrodė Donato Zavacko atstovaujamos Kremonos „Vanoli“ (9/16) komanda, kuri namuose po įtemptos kovos 96:94 (24:24, 28:22, 31:24, 13:24) palaužė Emilijos Redžo „Grissin Bon“ (12/13) klubą su Rimantu Kaukėnu.

26 minutes ant parketo praleidęs D. Zavackas varžovų krepšį atakavo be klaidų. Lietuvis prie komandos pergalės pridėjo 12 taškų (2/2 dvit., 2/2 trit., 2/2 baudos), atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo, išprovokavo 4 varžovų pražangas ir sykį pats pažeidė taisykles.

Kitoje barikadų pusėje rungtyniavęs R. Kaukėnas per 20 minučių įmetė 11 taškų (4/5 dvit., 1/3 trit.), atkovojo kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus suklydo, išprovokavo varžovo pražangą ir 4 kartus prasižengė.

Nugalėtojų gretose sunkiai sulaikomas buvo 29 taškus pelnęs Brianas Chase'as.

Pralaimėjusių gretose išsiskyrė Jamesas White'as, kurio sąskaitoje 27 taškai.

„Grissin Bon“ turnyrinėje lentelėje rikiuojasi aštunti, „Vanoli“ – keturiolikti.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.