Vos 3 minutes aikštėje praleidęs K. Lavrinovičius spėjo pelnyti 2 taškus (1/1 dvit.), kartą suklysti ir išprovokuoti 3 varžovų pražangas.

Rezultatyviausiai šeimininkų gretose rungtyniavo Rafa Martinezas surinkęs 14 taškų, Romainas Sato įmetė 13 taškų.

Pralaimėjusiems Alberto Corbacho pelnė 13 taškų, buvęs žalgirietis Mario Delašas pridėjo 10 taškų.

„Valencia“ turnyrinėje lentelėje žengia antroje pozicijoje.

Svarus D. Dulkio indėlis į komandos pergalę Turkijos čempionate

Vienuoliktą pergalę Turkijos lygos pirmenybėse pasiekė Deivido Dulkio atstovaujama Buršos „Tofaš“ (11/13) ekipa, kuri išvykoje po atkaklios kovos 93:88 (20:18, 22:13, 26:30, 25:27) palaužė Ankaros „TED Kolejliler“ (11/13) krepšininkų pranašumą.

26 minutes ant parketo praleidęs D. Dulkys prie komandos pergalės pridėjo 11 taškų (1/1 dvit., 3/6 trit.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, prarado 2 kamuolius, sykį perėmė ir aikštę buvo priverstas palikti dėl išnaudoto pražangų limito.

Nugalėtojams Jure Balažičius surinko 24 taškus, Evrenas Bukeris pridėjo 12 taškų.

Pralaimėjusių gretose išsiskyrė Clay'us Tuckeris pelnęs 22 taškus, Vanja Plisničius – 16, Kristapas Valteris įmetė 15 taškų.

„Tofaš“ turnyrinėje lentelėje žengia dešimti.

Estijos krepšinio lygos rungtynėse G. Gustas buvo rezultatyvus

Devintą pralaimėjimą 30-ose Estijos vyrų krepšinio lygos rungtynėse patyrė trečią vietą devynių komandų turnyre užimantis Giedriaus Gusto Rakverės „Tarvas“ klubas, namuose 79:85 (7:26, 31:14, 22:21, 19:24) turėjęs pripažinti lyderių Talino „Kalev-Cramo“ (26 pergalės ir 2 pralaimėjimai) krepšininkų pranašumą.

Starto penkete žaidęs lietuvis savo komandai pelnė 15 taškų, gynyboje atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, po keturissyk suklydo bei prasižengė. Per bemaž 29 žaidimo minutes (28:51) G.Gustas prametė tritaškį, pataikė 6 dvitaškius iš 11 ir realizavo 3 baudų metimus iš 4.

17 taškų į nugalėtojų krepšį įmetė Kristo Saage'as, po 14 – Juris Umbraško bei Silveris Leppikas.

20 taškų prie pergalės prisidėjo Gregoras Arbertas, 13 – Vladas Moldoveanu, 12 – Rainas Veidemanas, 11 – Frankas Elegaras, 10 – Curtisas Millage'as.

Antrą vietą užimanti Vilmanto Dilio ir Augusto Pečiukevičiaus Tartu „Rock“ (24/2) komanda svečiuose 105:80 (29:16, 37:21, 17:19, 22:24) sutriuškino autsaiderius Jehvio „KK Hito“ (2/28) krepšininkus.

V. Dilys mačui buvo registruotas, tačiau nerungtyniavo.

Starto penkete (12 min. 33 sek.) rungtyniavusio A. Pečiukevičiaus sąskaitoje – 8 (tritaškiai 1/3, dvitaškiai 2/3, baudos 1/3) taškai, gynyboje sugriebtas bei perimtas kamuolys, rezultatyvus perdavimas bei 4 pražangos.

30 taškų nugalėtojams pelnė Vincentas Simpsonas, 17 – Joosepas Toome'as, 12 – Timo Eichfussas.

18-a O. Varanausko ekipos nesėkmė Lenkijoje

Aštuonioliktą pralaimėjimą 24-ose Lenkijos vyrų krepšinio pirmenybių reguliariojo sezono rungtynėse patyrė autsaiderių grupėje (kova dėl 7-12 vietų) vienuoliktą vietą užimanti Ovidijaus Varanausko Gdansko Starogardo „Polpharma“ ekipa, namuose po pratęsimo 93:98 (25:14, 19:17, 11:24, 19:19, 19:24) pralaimėjusi lyderiais tapusiems Vroclavo „Šląsk“ (13 pergalių ir 12 pralaimėjimų) krepšininkams.

Starto penkete žaidęs lietuvis į varžovų krepšį įmetė 8 taškus, gynyboje atkovojo 2 kamuolius, po dusyk suklydo ir prasižengė. Per bemaž 25 žaidimo minutes (24:52) O. Vakarauskas prametė tritaškį, pataikė 3 dvitaškius iš 6 bei realizavo abu baudų metimus.

23 taškus aikštelės šeimininkams pelnė Michaelas Hicksas, 17 – Kacperas Radwanskis, 13 – Courtney'is Eldridge'as, 10 – Kevinas Johnsonas.

Po 20 taškų prie pergalės prisidėjo Paulas Milleris ir Robertas Skibniewskis, 16 – Pawelas Kikowskis, 13 – Michalas Gabinskis.

Lenkijos krepšinio lygos autsaiderių grupėje aštuntąją vietą užima Ovidijaus Galdiko Gdynės „Asseco“ (12/12) komanda.

Lyderių (kova dėl 1-6 vietos) grupėje pirmauja čempiono titulą ginantis Manto Česnauskio Zelionos Guros „Stelmet“ (18/5) klubas, lenkiantis Deniso Krestinino Zgoželeco „PGE Turow“ (18/5) ekipą bei Dariaus Maskoliūno treniruojamą Sopoto „Trefl“ (17/6) komandą su dviem lietuviais.

Trijų Lietuvos atstovų komanda Ukrainoje pralaimėjo lyderiui

Septintą nesėkmę 23-čiose Ukrainos krepšinio superlygos reguliariojo sezono rungtynėse patyrė trečią vietą keturiolikos komandų turnyre užimantis Kijevo „Budivelnik“ klubas su trimis Lietuvos atstovais, namuose 88:97 (24:20, 22:24, 15:30, 27:23) turėjęs pripažinti lyderių Južno

„Chimik“ (21 pergalė ir 2 pralaimėjimai) krepšininkų pranašumą.

20 taškų nugalėtojams pelnė, 3 kamuolius po krepšiais atkovojo, 2 rezultatyvius perdavimus atliko, kartą suklydo bei trissyk prasižengė Michailas Anisimovas. Per bemaž 21 minutę (20:47) jis pataikė 6 dvitaškius iš 8 ir 8 baudų metimus iš 9.

Darjušo Lavrinovičiaus sąskaitoje – 16 (tritaškiai 2/2, dvitaškiai 3/9, baudos 4/6) taškų, 8 po krepšiais sugriebti kamuoliai, klaida bei 2 pražangos (29 min. 33 sek.).

Dainius Šalenga dėl užsieniečių limito nebuvo įrašytas į mačo protokolą.

Po 16 taškų į svečių krepšį įmetė Ricky'is Minardas ir Janis Strelniekas, 14 – DaJuanas Summersas.

25 taškais prie pergalės prisidėjo Jamalas Shuleris, 17 – Mattas Gatensas, 15 – Romeo Travisas, po 11 – Vitalijus Kovalenka ir Paulas Delaney'is.

Tryliktą vietą Ukrainos superlygoje užima Dniepropetrovsko „Dnipro“ (4/20) krepšininkai, kuriuos treniruoja Valdemaras Chomičius, o Gedimino Maceinos Dnieprodzeržinsko „DniproAZOT“ (4/21) ekipa – autsaiderės pozicijoje.

Rumunijos vyrų krepšinio lygoje V. Pečiuko klubas kol kas ketvirtas

Aštuonioliktą pergalę Rumunijos vyrų krepšinio pirmenybių XXV turo rungtynėse iškovojo ketvirtą vietą keturiolikos komandų turnyre užimantis Vaidoto Pečiuko Tirgu Murešo „BC Mureš“ klubas, namuose 86:84 (26:23, 13:14, 15:24, 32:23) privertęs pasiduoti trečiojoje pozicijoje esančius Sibiu „CSU Atlassib“ (18 pergalių ir 7 pralaimėjimai) krepšininkus.

Starto penkete žaidusio lietuvio indėlis į pergalę – 5 (tritaškiai 1/7, dvitaškiai 1/2) taškai, perimtas kamuolys bei 2 pražangos (25 min. 37 sek.).

23 taškais prie pergalės prisidėjo Goranas Martiničius ir Ivanas Jeleničius, 15 – Aleksandras Mladenovičius, 10 – Ivanas Ivanovičius.

Svečių gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Christopheris Lee (26 tšk.), Matija Češkovičius (24 tšk.) ir Brandonas Johnsonas (14 taškų).

Rumunijos čempionate pirmauja Ploješčio „CSU Asesoft“ krepšininklai – 20 pergalių ir 5 pralaimėjimai.