Likus žaisti kiek daugiau nei keturias minutes iki ketvirto kėlinio pabaigos „Nevėžis“ atsiliko 9 taškais (49:58), tačiau V. Ginevičius smeigė du tritaškius ir padėjo šeimininkams spurtuoti 14:5 bei išlyginti rezultatą (63:63).

Paskutinius du taškus likus penkioms sekundėms baudų metimais taip pat pelnė 35-erių metų veteranas V. Ginevičius.

Papildomą penkių minučių kėlinuką keturiais taškais be atsako pradėjo kėdainiečiai, bet svečiai prieš paskutinę mačo minutę rezultatą persvėrė savo naudai (69:68, 44-ą min.).

Tai buvo paskutiniai „Dzūkijos“ taškai. Tauras Jogėla ir Paulius Dambrauskas apsikeitė netaikliais šūviais. Lemiamą vinį įkalė Š. Kulevičius, kuris varžovams paliko viso labo septynias sekundes. Po minutės pertraukėlės į aikštelę grįžę svečiai užpulti nesugebėjo ir jiems teko pripažinti „Nevėžio“ pranašumą.

„Nevėžis“: Gintaras Leonavičius 16 (1/7 tritaškiai), Aurimas Adomaitis 13, Tauras Jogėla 12 (10 atk. kam.), Žydrūnas Kelys 11, Vidas Ginevičius 8 taškai.

„Dzūkija“: Giedrius Staniulis 17 (19 atk. kam., 7 išprov. pražang.), Šarūnas Vingelis 16, Adamas Lapeta 11 (9 atk. kam.).

Kitas rungtynes „Nevėžis“ žais balandžio 5 d. išvykoje su Prienų „TonyBet“ klubu.