Nors mačą geriau pradėjo viešnios iš Baltarusijos (2:7), tačiau jau sužaidus tris minutes „Kibirkšties-VIČI“ komanda buvo priekyje (8:7). Po truputį didindamos žaidimo tempą vilnietės kėlinio pabaigoje susikrovė dviženklę pervarą (23:13), tačiau kelios klaidus paskutinę minutę leido „Horizont“ ekipai sumažinti atsilikimą iki šešių taškų (23:17).

Antro ketvirčio pradžioje lietuvės vėl greitai susikrovė dviženklį pranašumą (29:19). Demonstruodamos vis užtikrintesnį krepšinį „Kibirkšties-VIČI“ komanda likus trims minutėms jau pirmavo 15-os taškų skirtumu (40:25), o paskutinę minutę skirtumas padidėjo ir iki 19-os (47:28).

Trečiame kėlinyje „Kibirkšties-VIČI“ merginos ir toliau žaidė savo žaidimą bei didino pranašumą. Sužaidus penkias minutes skirtumas pasiekė 21-ą (54:33) tašką, o paskutinę kėlinio minutę po taiklių Marinos Solopovos ir Vitos Kuktienės metimų ir 31-ą tašką (70:39). Baltarusijos krepšininkės trečiame kėlinyje pelnė vos 6-is taškus.

Paskutiniame kėlinyje skirtumas buvo šoktelėjęs iki 36-ių taškų (78:42), tačiau kėlinio viduryje šiek tiek atsipalaidavusios „Kibirkšties-VIČI“ merginos leido viešnioms sumažinti atsilikimą (83:54). Galutinė rungtynių sirena užfiksavo Vilniaus komandos pergalę 31-o taško skirtumu (89:58)
Šiame mače „Kibirkšties-VIČI“ komandai dar negalėjo padėti sergančios Mantė Kvederavičiūtė ir Eglė Šniokaitė.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Greta Šniokaitė. Gynėja per 27 minutes pelnė 18 taškų, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir atkovojo 2 kamuolius.

Hollie Mershon ir Lina Pikčiutė (7 atk. kam.) įmetė po 14 taškų, Sofija Aleksandravicius – 13, Marina Solopova – 12, Rima Valentienė ir Vita Kuktienė po 5, Ieva Šimkutė (8 atk. kam.) ir Ieva Krastina po 4.

„Horizont“ ekipai Tatjana Troina įmetė 17 taškų, o Aleksandra Khomenčyk – 14.

Kitas rungtynes „Horizont“ ir „Kibirkšties-VIČI“ komandos žais kovo 26 dieną Minske.

B grupės turnyro lentelė:

1.„Kibirkštis-VIČI“55010
2.„Eclex/1182“5146
3.„Udominate basket“5146
4.„Horizont“3215

Kitose BWBL čempionato rungtynėse B grupėje Kauno rajono „Hoptrans-Sirenos“ namuose 89:71 (22:21, 25:17, 22:15, 20:18) įveikė Minsko „Cmoki-Minsk“ krepšininkes. Aikštės šeimininkės po dviejų kėlinių pirmavo 47:38, po trijų – 69:53, o 35-ą min. – 22 taškų skirtumu (79:57).

Nugalėtojų komandai 28 taškus pelnė Rasa Žemantauskaitė-Matlašaitienė (7 atk. kam.), 27 – Santa Okockytė, 17 – Eglė Tarasevičiūtė, 14 – Kornelija Balčiūnaitė (10 atk. kam., 6 per. kam.).

Minsko ekipai 25 taškus pelnė Chantell Alford, 10 – Žana Gorodeckaja.

„Hoptrans-Sirenos“ turi tris pergales iš penkių galimų, o „Cmoki-Minsk“ ekipa iš šešerių rungtynių laimėjo ketverias.

Paskutines antro etapo rungtynes „Hoptrans-Sirenos“ žais ateinantį trečiadienį (kovo 26 d.) namuose su nugalėtojos titulą ginančia Gardino „Olimpia“ komanda (Baltarusija). Norint patekti į finalo ketverto turnyrą, Kauno rajono ekipai užtenka pergalės vieno taško skirtumu.