Rungtynes kur kas sėkmingiau pradėjo šeimininkai ir vos prasidėjus antrajam ketvirčiui „Fenerbahce Ulker“ pranašumas šoktelėjo iki 18 taškų – 33:15. Vis tik po to žaidimas išsilygino, o dar vėliau svečiai iš Bandirmos ėmė artėti prie savo varžovų. Besibaigiant ketvirtajam kėliniui Stamublo ekipos pranašumas svyravo tarp 1-4 taškų, tačiau pačioje rungtynių pabaigoje sėkmingiau sužaidė „Banvit“ krepšininkai, o ypač šios ekipos legionierius Earlas Rowlandas, kurio dvitaškis beveik su sirena išplėšė jo komandai pergalę – 79:78.

L. Kleiza per 16 aikštėje praleistų minučių pelnė 9 taškus (2/3 dvit., 1/2 trit., 2/2 baudos), atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo varžovo pražangą ir sykį prasižengė.

Nugalėtojų gretose rezultatyvumu išsiskyrė Sammy Mejia pelnęs 17 taškų, Cevheras Ozeras pridėjo 15 taškų.

Šeimininkams Luka Žoričius įmetė 20 taškų, Emiras Preldžičius – 11, Bojanas Bogdanovičius surinko 10 taškų.

T. Delininkaičio ekipa antroje rungtynių pusėje neprilygo Turkijos čempionams

Triuškinantį pralaimėjimą Turkijos lygos čempionate patyrė Konijos „Selcuk Universitesi“ (6/16) komanda, kuri svečiuose 56:79 (15:12, 15:17, 9:31, 17:19) nusileido Turkijos čempionei Stambulo „Galatasaray“ (15/7) ekipai.

Nors po dviejų kėlinių svečiai dar turėjo minimalų pranašumą – 30:29 viskas šiose rungtynėse paaiškėjo pasibaigus trečiajam ketvirčiui, kurį „Galatasaray“ laimėjo net 31:9.

T. Delininkaitis buvo rezultatyviausias savo ekipoje. Lietuvis per 32 minutes surinko 13 taškų (1/2 dvit., 3/10 trit., 2/2 baudos), atkovojo 2 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo varžovo pražangą ir 2 kartus pažeidė taisykles.

Nugalėtojus į pergalę vedė Zoranas Ercegas ir Popasas Mensah-Bonsu kurių sąskaitose atitinkamai 15 ir 14 taškų.