B. Veikalas per 29 minutes pelnė 8 taškus (4/6 dvit., 0/5 trit.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, 3 kartus suklydo ir 4 kartus prasižengė.

Nugalėtojus į pegalę vedė Markas Dorrisas ir Davidas Bellas kurių sąskaitose atitinkamai 22 ir 19 taškų.

Pralaimėjusių gretose sunkiai sulaikomas buvo Tony Gaffney pelnęs 24 taškus.

„Telekom Baskets“ turnyrinėje lentelėje rikiuojasi septintoje vietoje.

A.Juškevičius naudingu žaidimu prisidėjo prie komandos pergalės

Ketvirtame kėlinyje spurtavęs Bremerhafeno „Eisbaren“ (11/15) klubas su Adu Juškevičiumi iškovojo pergalę Vokietijos lygos čempionate. Lietuvio atstovaujama ekipa svečiuose po permainingos kovos 78:74 (25:21, 12:19, 15:19, 26:15) pranoko Kvakenbriuko „Artland Dragons“ (16/10) ekipą.

34 minutes ant parketo praleidęs A. Juškevičius prie komandos pergalės pridėjo 11 taškų (3/4 dvit., 1/5 trit., 2/2 baudos), atkovojo 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, 2 kartus suklydo ir kartą prasižengė.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo 13 taškų surinkęs Darius Adamsas.

Pralaimėjusiems Lawrence'as Hillas pelnė 14 taškų.

D. Maskoliūno auklėtiniai iškovojo sunkią pergalę

Sudėtingą pergalę Lenkijos krepšinio lygos čempionate pasiekė Sopoto „Trefl“ (16/5) komanda kurią treniruoja Darius Maskoliūnas ir jos marškinėlius vilki Simas Buterlevičius bei Šarūnas Vasiliauskas. „Trefl“ išvykoje po įtemptos kovos 83:81 (26:24, 18:17, 24:20, 15:20) privertė pasiduoti Radomo „Rosa“ (11/10) krepšininkus.

Š. Vasiliauskas šiose rungtynėse ant parketo praleido 10 minučių, pelnė 2 taškus (1/1 dvit., 0/1 trit.), atkovojo kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus suklydo, perėmė 2 kamuolius, išprovokavo varžovo pražangą ir 3 kartus prasižengė.

21 minutę aikštėje praleidęs S. Buterlevičius surinko 3 taškus (0/2 dvit., 1/3 trit., 0/2 baudos), atkovojo 2 kamuolius, atliko tiek pat rezultatyvių perdavimų, išprovokavo 3 varžovų pražangas ir sykį pats pažeidė taisykles.

Rezultatyviausiai svečių gretose rungtyniavo Yemi Gardi-Nicholsonas pelnęs 24 taškus.

Pralaimėjusių gretose išsiskyrė 19 taškų surinkęs Jakubas Dloniakas.

„Trefl“ turnyrinėje lentelėje rikiuojasi trečioje pozicijoje.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.