Mantas Kalnietis šeimininkams pelnė 14 taškų, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, sugriebė 2 kamuolius, 5 sykius suklydo ir dukart prasižengė. Per 28 su puse minutės (28:34) Lietuvos rinktinės įžaidėjas pataikė 7 dvitaškius iš 11, tačiau prametė visus 4 tolimus metimus.

Simas Jasaitis įmetė 4 taškus, atkovojo 4 kamuolius ir sykį suklydo. Per 22 žaidimo minutes jis prametė tritaškį ir pataikė 2 dvitaškius iš 3.

19 taškų į svečių krepšį įmetė Derrickas Brownas, 9 - Krunoslavas Simonas, 8 - Valerijus Lichodejus.

Nugalėtojų gretose sėkmingiausiai žaidė Manučaras Markoišvilis (19 tšk.), Carlosas Arroyo (14 tšk.) bei Malikas Hairstonas (10 tšk.).

F grupėje pirmauja devynias pergales per dešimt rungtynių iškovojęs Maskvos CSKA (Rusija) klubas.

F grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

J. Mačiulio pastangomis Atėnų ekipa laimėjo po pratęsimo

Penktą pergalę dešimtose TOP-16 etapo rungtynėse iškovojo ir į trečią vietą F grupėje pakilo Jonas Mačiulis ir jo atstovaujamas Atėnų „Panathinaikos“ (Graikija) klubas, penktadienį svečiuose po pratęsimo 65:60 (11:10, 17:16, 16:16, 10:12, 11:6) įveikę Stambulo „Anadolu Efes“ (Turkija) ekipą.

Lietuvis nugalėtojams pelnė 8 taškus ir rezultatyvumu savo komandoje nusileido tik Antoniui Fotsiui (14 tšk.) bei Stephane'ui Lasmei (11 tšk.). J. Mačiulis ketvirto kėlinio pabaigoje pataikė svarbų tritaškį, kuris lėmė pratęsimą, o vėliau ir pergalę po jo.

Jonas Mačiulis

Per 29 su puse žaidimo minutės (29:31) J. Mačiulis pataikė 1 tritaškį iš 5, 2 dvitaškius iš 6, realizavo 1 baudos metimą iš 2, atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovo metimą, trissyk suklydo ir kartą prasižengė.

Šeimininkams Zoranas Planiničius pelnė 15 taškų, Kostas Vasileiadis - 10, Keremas Gonlumas - 9.

E grupėje pirmauja visus devynis susitikimus laimėjusi „FC Barcelona“ (Ispanija) komanda.

„FC Barcelona“ taip pat užsitikrino vietą atkrintamose varžybose

Dešimtą pergalę iš eilės TOP-16 etape iškovojo ir vietą atkrintamose varžybose užsitikrino E grupės lyderė „FC Barcelona“ (Ispanija) komanda, penktadienį dešimto turo rungtynėse namuose 70:58 (18:13, 15:14, 22:17, 15:14) nugalėjusi šeštoje pozicijoje likusį Eurolygos čempioną Pirėjo „Olympiakos“ (Graikija) klubą, kuris patyrė jau šeštą nesėkmę.

15 taškų prie pergalės prisidėjo Bradas Olesonas, 14 - Ante Tomičius, 13 - Erazemas Lorbekas.

253-ąsias rungtynes pajėgiausių Europos klubų turnyre žaidęs ir Eurolygos rekordininku tapęs Juanas Carlosas Navarro nugalėtojams pelnė 7 taškus.

Svečių gretose sėkmingiausiai žaidė Bryantas Dunstonas (18 tšk.), Brentas Petway (17 tšk.) ir Matthew Lojeskis (7 tšk.).

E grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):