Laimėjusios 26 kartus per 25 rungtynes vilnietės artimiausias persekiotojas lenkia 3 laimėjimais.

„Kibirkštis-VIČI“ šiose rungtynėse turėjo verstis be Vitos Kuktienės, Eglės Šniokaitės ir Mantės Kvederavičiūtės.

Šeimininkės rungtynes pradėjo lyg iš natų. Jau pirmomis minutėmis „Sūduva“ spurtavo 9:1 ir tik ketvirčio viduryje „Kibirkšties-VIČI“ komandai pavyko sumažinti atsilikimą (7:9). Marijampolietės dar sykį suaktyvino gynybą, laimėjo atkarpą 10:0 ir, likus trims minutėms, susikrovė dviženklį pranašumą (7:19). Po pirmų dešimties minučių žaidimo komandas skyrė 12 taškų (13:25).

Antrame kėlinyje žaidimas išsilygino. Kėlinio viduryje „Kibirkšties-VIČI“ merginos atsiliko 13-os taškų skirtumu (22:35), tačiau paskutinėmis ketvirčio minutėmis Vilniaus krepšininkėms pavyko sumažinti deficitą, kai du tritaškius „smeigė“ Rima Valentienė ir po dviejų kėlinių komandas skyrė jau tik penki taškai (32:37).

Trečią kėlinį sėkmingai pradėjo viešnios iš Vilniaus, kurios pirmą kartą šiame mače išsiveržė į priekį (38:37). Tiesa, netrukus „Sūduvos“ ekipa vėl pirmavo (44:46). Pirmaujanti ekipa trečiame kėlinyje keitėsi dar kelis kartus, tačiau po pusvalandžio kovos tašku priekyje buvo aikštės šeimininkės (55:56).

Ketvirtą kėlinį tritaškiu pradėjo Ieva Krastina (58:56). Netrukus „Sūduvos“ ekipa išlygino rezultatą, tačiau ketvirčio viduryje Lietuvos čempionės pirmavo 3-im taškais (65:62). Likus trims minutėms „Kibirkštis-VIČI“ įgijo 5-ių taškų pranašumą (70:65). Dar po minutės skirtumas šoktelėjo iki 7-ių taškų ir „Sūduvos“ ekipa gelbėdamasi prašė minutės pertraukėlės (78:71). Aikštės šeimininkės viešnias stabdė pražangomis, tačiau „Kibirkšties-VIČI“ komanda žaidė užtikrintai ir šventė pergalę (81:73).

Po dviejų kėlinių abi komandos buvo įmetusios po 3 tritaškius, o antroje pusėje „Kibirkšties-VIČI“ merginos pataikė dar 7 tolimus metimus, o aikštės šeimininkės – 4.

Nugalėtojas į priekį vedė Hollie Mershon. Gynėja per 31 minutę pelnė 25 taškus (8/12 dvitaškiai, 2/2 tritaškiai, 3/4 baudos), atliko 10 rezultatyvių perdavimų bei atkovojo ir perėmė po 4 kamuolius.
Greta Šniokaitė (5/7 dvitaškiai, 3 per., 4 kld.) ir Lina Pikčiutė (8 atk. kam.) įmetė po 13 taškų, Marina Solopova – 9 (3/7 tritaškiai, 6 atk. kam.), Ieva Krastina – 7 (4 atk. kam, 3 rez. per., 3 per.), Rima Valentienė (4 rez. per.) ir Sofija Aleksandravicius (6 atk. kam.) po 6, Ieva Šimkutė – 2.

„Sūduvos“ komandoje Iveta Šalkauskė pelnė 17 taškų, Shanika Butler ir Sabine Dukate - po 12.

Paskutines reguliaraus sezono rungtynes „Kibirkšties-VIČI“ ekipa žais šeštadienį (kovo 15 d.). Vilniaus ekipa Mykolo Romerio universitete (Ateities g. 20) 16 valandą priims Šiaulių „Rūtos-Universiteto“ krepšininkes, kurios šį sezoną nepatyrė pergalės džiaugsmo. Įėjimas nemokamas.

Kitų susitikimų rezultatai:

Kauno rajono „Hoptrans-Sirenos“ - Kauno „Aistės-LSU-Paradis“ - 43:33 (10:6, 16:7, 8:9, 9:11).

„Aistės-LSU-Paradis“: Laura Svarytė 12, Eglė Vitkutė 6, Laura Želnytė 5 taškai.

„Hoptrans-Sirenos“: Eglė Tarasevičiūtė 12, Akvilė Baronėnaitė 10, Santa Okockytė 8 taškai.

Vilniaus „Jaunieji talentai“ - Klaipėdos „Fortūna“ - 54:72 (16:20, 20:11, 4:19, 14:22).

„Jaunieji talentai“: Aurelija Putramentaitė 20, Agnė Boninaitė 14, Daugilė Šarauskaitė 8 taškai.

„Fortūna“: Lina Aglinskaitė 19, Eglė Šikšniūtė 12, Monika Grigalauskytė 9 taškai.

„Rūta-Universitetas“ - Utenos „Utena“ - 49:97 (14:30, 18:26, 9:24, 8:17).

„Rūta-Universitetas“: Ieva Kazlauskaitė 17, Silvija Kuodienė 11, Greta Viskontaitė 7 taškai.

„Utena“: Vita Žilinskaitė 18, Lidija Panasiuk 17, Kristina Alminaitė 14 taškų.

Po šių susitikimo tapo aišku, kad pirmą ir antrą vietas reguliariame sezone užėmusios atitinkamai čempionė „Kibirkštis-VIČI“ (26 pergalės ir 1 pralaimėjimas) ir „Hoptrans-Sirenų“ (23/5) krepšininkės iš karto patenka į atkrintamų varžybų pusfinalio etapą, o keturios kitos ekipos kovas pradės ketvirtfinalyje. Čia „Sūduva“ žais su „Utena“, o „Fortūna“ varžysis su „Aisčių-LSU-Paradis“ ekipa.

LMKL turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis, taškai):

1.Vilniaus "Kibirkštis-VIČI"272612196:151953
2.Kauno rajono "Hoptrans-Sirenos"282351953:160051
3.Marijampolės "Sūduva"282082118:174348
4.Klaipėdos "Fortūna"2714131863:175041
5.Kauno "Aistės-LSU-Paradis"2712151702:169739
6.Utenos "Utena"289191750:195637