Rungtynės prasidėjo taikliomis panevėžiečių atakų serijomis ir jau pirmojo kėlinio vidurio metu išryškėjo svečių pranašumas - 11:4. Sėkmingai atakavę iš įvairių distancijų „Lietkabelio“ krepšininkai pirmąją rungtynių dalį užbaigė turėdami dviženklį pranašumą - 34:21.

Įvykiai aikštelėje nedaug pasikeitė ir trečiojo ketvirčio metu. Nors Panevėžio klubui nepavyko padidinti pranašumo, varžovai savo deficitą sumažino tik dviem taškais - 50:39.

Dariaus Griškėno dėjimo ketvirtojo kėlinio pradžioje panevėžiečiai dar turėjo saugų pranašumą - 56:43. Tiesa, Mindaugo Lukošiaus auklėtiniai surengė spurtą - 10:0 ir grėsmingai priartėjo - 56:53.

Sunkiu momentu Panevėžio ekipą ėmė tempti amerikietis Darrickas Leonardas, kurio septyni taškai iš eilės sugrąžino ramesnius laikus į svečių stovyklą - 63:55.

Nesudėję ginklų, varžovų krepšininkai dar kartą priartėjo - 63:59, tačiau „Lietkabelio“ komandą prie pergalės priartino tolimas D.Griškėno šūvis - 66:59.

Likus žaisti mažiau nei pusę minutės, „Dzūkija“ atkūrė intrigą mače - 66:63 ir turėjo galimybę surengti paskutinę ataką. Šeimininkų ekipa bandė gelbėtis tolimais metimais, kurie lemiamu momentu skriejo pro šalį ir svarbų tašką turnyro lentelėje iškovojo „Lietkabelis“ – 66:63.

Rezultatyviausiai „Lietkabelio“ gretose rungtyniavo Darrickas Leonardas, įmetęs 17 taškų, 12 - pridėjo Goranas Vrbancas, 11 - Darius Griškėnas.

Šeimininkų komandoje pasižymėjo Paulius Dambrauskas, surinkęs 15 taškų, 13 - pelnė Darius Gvezdauskas, po 10 - Eigirdas Žukauskas ir Giedrius Staniulis.

)

Kitas rungtynės LKL čempionate Panevėžio ekipa žais kovo 18-ąją dieną namų arenoje su Kėdainių „Nevėžio“ krepšininkais.