Likus pusei minutės iki ketvirtojo kėlinio pabaigos Mindaugas Girdžiūnas taikliu dvitaškiu sumažino skirtumą iki 3 taškų (84:87), tačiau vėlesnį karą prie baudų metimo linijos laimėjo svečiai.

Klaipėdos „Neptūnas“ - Astanos „Astana“ - 86:91 (24:27, 23:17, 24:27, 15:20)

„Neptūnas: Valdas Vasylius 19 taškų, Vytautas Šarakauskas 15 (10 atk. kam.), Simas Galdikas 13, Edgaras Ulanovas 11, Martynas Mažeika 6, Marius Runkauskas 6, Arvydas Eitutavičius 3, Arnas Butkevičius 3.

„Astana“: Davidas Simonas 24 (10/13 dvit.), Jerry Johnsonas 19 (17 rez. per.), Branko Cvetkovičius 16, Patrickas Calathesas 13 (3/6 trit., 8 atk. kam.).

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, pergalių procentas):

8.Mariupolio „Azovmaš“ (Ukraina)1541126,7
9.Minsko „Cmoki-Minsk“ (Baltarusija)1541126,7