Gintarė Jasiunskaitė pataikė du tolimus metimus, sustabdydama „Hoptrans-Sirenų“ spurtą pačioje dvikovos pradžioje, kai „Sūduva“ akimirksniu susikrovė dviženklę persvarą, bet kėlinuko pabaigoje viešnios sužaidė dar vieną sėkmingą atkarpą, nutoldamos 16 taškų atstumu - 12:28.

Antrojo kėlinuko pradžioje komandos apsikeitė vaidmenimis ir jau „Sūduvos“ komandos treneriui teko prašyti minutės pertraukėlės po to, kai jo vadovaujamos komandos persvara per tris minutes ištirpo iki 6 taškų. Tik prieš didžiąją pertrauką, tris atakas iš eilės užbaigus Elai Briedytei, Marijampolės komanda vėl įgijo dviženklę persvarą - 32:45.

Trečiajame ketvirtyje ūgio stokojusios Kauno r. krepšininkės didelį dėmesį skyrė Ivetai Šalkauskei, prieš kurią neretai dvigubindavo gynybą. Tai šiek tiek išmušė viešnias iš vėžių. Persilaužimas įvyko penktąją asmeninę pražangą gavus Kornelijai Balčiūnaitei. Nors, jai atsisėdus ant suolelio, taškus iki kėlinuko pabaigos „Hoptrans-Sirenoms“ rinko vienintelė S.Okockytė, bet „Sūduvai“ padidinti pranašumo nesisekė.

Ketvirtajame kėlinuke stabdydama Ritą Milieškienę nesportinę pražangą užsidirbo Indrė Keršulytė. Po jos viešnios susikrovė 18 taškų persvarą ir rungtynių baigtis nebekėlė abejonių.

„Hoptrans-Sirenų“ gretose nesulaikomai žaidė S. Okockytė, pelniusi 34 taškus. R. Žemantauskaitė-Matlašaitienė pridėjo 12, G. Jasiunskaitė - 11 taškų.

„Sūduvai“ S. Butler ir I. Šalkauskė surinko po 17, R. Milieškienė - 13 taškų.

„Jaunieji talentai“ neprarado galimybių patekti į ketvirtfinalį

Šiaulių „Rūta-Universitetas“ ir toliau lieka vienintele komanda, Lietuvos moterų krepšinio lygoje nepatyrusia pergalės džiaugsmo. Saulės miesto komanda tragiškai sužaidė pirmąjį kėlinį ir iki rungtynių pabaigos nesugebėjo panaikinti taškų deficito bei buvo priverstos pripažinti Vilniaus „Jaunųjų talentų“ pranašumą 50:70 (4:18, 12:11, 18:17, 16:24). Sostinės komanda dar neprarado šansų pakovoti dėl šeštosios vietos ir kelialapio į Lietuvos moterų krepšinio lygos čempionato ketvirtfinalį.

Gausiai klydusios šiaulietės strigo sostinės krepšininkių gynyboje, privertusioje „Rūtą-Universitetą“ prarasti 7 kamuolius, ir per pirmas 10 minučių pelnė tik 4 taškus. Be to, jauniausia lygos komanda blokavo net 6 varžovių metimus, tačiau įgyti didesnę nei 14 taškų persvarą jau sutrukdė netaiklūs metimai. Antrajame ketvirtyje šiaulietėms pavyko išlyginti žaidimą, tačiau prastu pataikymu išsiskyrusiame kėlinuke joms sumažinti atsilikimą pavyko vos vienu tašku.

Po didžiosios pertraukos vyko permaininga kova. Po Daugvilės Šarauskaitės dvitaškio „Jaunieji talentai“ susikrovė 18 taškų pranašumą - 18:36. Pasinaudojusios keturiomis varžovių klaidomis „Rūtos-Universiteto“ krepšininkės pelnė 9 taškus be atsako, sumažindamos skirtumą perpus. Ketvirčio pabaigoje sėkminga atkarpa atsakė moksleivės ir, taiklių baudos metimų dėka, vėl susigrąžino dviženklę persvarą - 32:46.

Ketvirtojo kėlinuko viduryje D.Šarauskaitė ir Gabija Meškonytė įmetė po dvitaškį, o vilniečių persvara išaugo iki 19 taškų - 41:60. Rungtynių baigtis tapo aiški.

„Rūtai-Universitetui“ I. Kazlauskaitė pelnė 15, I. Mikelėnaitė - 12, K. Kašlei ir S. Kuodienė - po 7 taškus.

„Jauniesiems talentams“ J. Kraujūnaitė surinko 19, D. Šarauskaitė 16 (17 atk. kamuolių), A. Bobinaitė - 12 taškų.