Tai buvo pirmoji „Nevėžio“ pergalė LKL savo žiūrovų akivaizdoje nuo pat lapkričio 10 d., kuomet kėdainiečiai 72:48 sutriuškino Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ klubą. Po to buvo patirtos aštuonios nesėkmės namuose iš eilės.
Iki pat trečiojo kėlinio pabaigos nė viena komanda nebuvo susikrovusi dviženkli pranašumo, o prieš lemiamą ketvirtį varžovus skyrė vos vienas metimas – 57:54.

Ketvirtą kėlinį šeimininkai pradėjo spurtu 8:0 bei įgijo solidžią persvarą (65:54, 33-ąją min.). Likus žaisti tris minutes „Nevėžis“ vis dar buvo stipriai pabėgęs į priekį – 68:58.

Visgi uteniškiai nenuleido rankų bei pelnydami devynis taškus be atsako sumažino deficitą iki minimumo (67:68), tačiau „Juventus“ ekipai du kartus iš eilės nepavyko užpulti ir teko aikštę palikti nuleistomis galvomis.
Pirmąją tarpusavio dvikovą šį sezoną Kėdainiuose 88:81 laimėjo uteniškiai. „Nevėžio“ žaidėjai išvykoje pasiekė saldų revanšą – 79:68.

„Nevėžis“: Povilas Butkevičius 15, Tauras Jogėla 12 (11 atk. kam.), Vidas Ginevičius 12 (4/7 tritaškiai), Gintaras Leonavičius 11, Darius Šilinskis 9 taškai.

„Juventus“: Nikita Barinovas 14, Jeremy Hazellas 11, Aidas Viskontas, A. J. Matthewsas (11 atk. kam.) ir Saulius Kulvietis po 10 taškų.

„Lietkabelis“ po pratęsimo įveikė „Šiaulius“

Šiaulių“ (11/12) krepšininkams vėl nepavyko parsivežti pergalės iš Panevėžio – Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) antradienį po pratęsimo 77:83 (19:18, 21:13, 14:24, 19:18; 4:10) nusileista „Lietkabeliui“ (8/17).

Ką tik kontraktą su „Šiauliais“ pratęsusio Juliaus Juciko dvitaškis ir Modesto Kumpio tolimas metimas ketvirtojo kėlinio pabaigoje išplėšė svečiams pratęsimą. Tačiau papildomo laiko metu žaidimą kontroliavo aikštės šeimininkai.

„Lietkabelis“ : D. Griškėnas 18, I. Neliubovas (10 atk. kam.) ir R. Olanderis po 16, M. Kazonas 14 taškų.

„Šiauliai“: T. Leslie 28 (15 atk. kam., 37 naud. balai), M. Kumpys 11, R. Giedraitis 10 taškų.

Alytiškiai palaužė „Pieno žvaigždes“

Pergalę po dramatiškos kovos savo arenoje iškovojo ir Alytaus „Dzūkijos“ (9/14) kolektyvas, kuris 76:73 (17:23, 23:21, 15:18, 21:11) privertė pasiduoti Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (14/11).

„Dzūkija“: Martynas Paliukėnas 21, Paulius Dambrauskas 17, Giedrius Staniulis 15 (11 atk. kam.), Darius Gvezdauskas 14 taškų.

„Pieno žvaigždės“: Marshawnas Powellas 18, Evaldas Kairis 15, Dovydas Redikas ir Artūras Jomantas po 11 taškų.

Prieniškiai nugalėjo „LSU-Atletą“

Dvidešimtą pergalę 25-ose Lietuvos krepšinio lygos (BEKO-LKL) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo antrąją vietą užimantis Prienų „TonyBet“ klubas, namuose 84:76 (26:27, 19:13, 18:14, 21:22) nugalėjęs autsaiderių pozicijoje esančius Kauno rajono „LSU-Atleto“ (3 pergalės ir 21 pralaimėjimas) krepšininkus.

19 taškų prie pergalės prisidėjo Mindaugas Lukauskis, 14 – Vaidas Čepukaitis, 13 – Žygimantas Janavičius, 12 – Laimonas Kisielius.

21 tašką į nugalėtojų krepšį įmetė Karolis Babkauskas, 18 – Taurantas Tamošiūnas, 16 – Tomas Urbonas, 10 – Arūnas Sakalauskas.

Vienuolikos komandų turnyre pirmauja Vilniaus „Lietuvos rytas“ (13/0), lenkiantis Prienų „TonyBet“ (20/5) ekipą. Čempiono titulą ginantis Kauno „Žalgirio“ (10/4) klubas tebėra ketvirtas.