Naudingiausiu mačo žaidėju pripažintas Kauno „Žalgirio“ klubo lyderis Justinas Dentmonas. Amerikiečio sąskaitoje - 21 taškas, 8 rezultatyvūs perdavimai ir 6 atkovoti kamuoliai.

Tokio formato rungtynės vyko vos ketvirtą kartą. Pagal pergalių skaičių po šių metų dvikovos - lygybė - 2:2. Kovą tarp „Lietuvių“ ir „Legionierių“ komandų buvo nuspręsta pakeisti po praėjusių metų žvaigždžių dienos, kurioje lietuviai nesulaukė rimtesnio pasipriešinimo ir šventė lengvą pergalę rezultatu 140:113.

Rungtynių eiga:

„Rytų“ starto penketas: Martynas Gecevičius, Renaldas Seibutis, Juanas Palaciosas (visi „Lietuvos rytas“), Arvydas Šikšnius („Nevėžis“) ir Artūras Jomantas („Pieno žvaigždės“). Treneris Aleksandras Petrovičius („Lietuvos rytas“). Asistentas Rimangas Grigas („Pieno žvaigždės“).

„Vakarų“ starto penketas: Justinas Dentmonas, Martynas Pocius, Paulius Jankūnas (visi „Žalgiris“) ir Mindaugas Lukauskis („TonyBet“), Artūras Valeika („TonyBet“). Treneris Saulius Štombergas („Žalgiris“). Asistentas Kazys Maksvytis („Neptūnas“).

Rungtynės prasidėjo septyniais „Rytų“ komandos taškais be atsako, tačiau tuoj pat skirtumas ištirpo iki minimumo, o po J. Dentmono tritaškio į priekį išsiveržė „Vakarai“ (9:7). Greitose atakose netrūko nei dėjimų, nei klaidų, o įpusėjus kėliniui rezultatas buvo lygus (17:17). Po reklaminės minutės pertraukėlės iniciatyvą perėmė S. Štombergo auklėtiniai (26:19), kurie po pirmojo kėlinio priekyje 31:25.

Antrojo ketvirčio pradžioje gražią ataką „žemė-oras“ sukūrė „Vakarų“ ekipos legionieriai, kurią dėjimu užbaigė „Šiaulių“ komandos atstovas Travisas Leslie. Aikštėje ėmę dominuoti vakariečiai privertė A. Petrovičių prašyti minutės pertraukėlės (40:29). Dar vieną įspūdingą atką sukūrė „Vakarų“ legionieriai, privertę visus sirgalius pakilti iš savo sėdimų vietų: greitoje atakoje Derekas Needhamas kamuolį prasimetė tarp kojų ir metė į lentą, o jį pagavęs T. Leslie įgrūdo į krepšį. Nors „Rytų“ ekipai prieš ilgąją pertrauką pavyko priartėti, ji vis tiek buvo besivejančių vaidmenyje – 52:60.

Trečiasis kėlinys prasidėjo rezultatyviu žaidimu: trijų minučių atkarpą 14:11 laimėję „Rytai“ dar labiau sumažino atsilikimą (66:71). Aktyviai po aikštelę bėgiojęs M. Pocius galiausiai galėjo pademonstruoti savo šuolio sugebėjimus – po J. Dentmono perdavimo jis galingai dviem rankomis kamuolį įdėjo iš viršaus. Po dar vieno žalgiriečio dėjimo – minutės pertraukėlės vėl paprašė A. Petrovičius (81:73). „Vakarai“ ir toliau žiūrovus džiigino dėjimais, o „Rytų“ žaidimas buvo grindžiamas iš tolimesnių distancijų, o jų deficitas siekė dešimt taškų – 82:92.

Šimtąjį tašką „Vakarams“ įmetė aikštelės tritaškį pataikęs Valdas Vasylius. Po R. Seibučio taiklaus dvitaškio „Rytai“ priartėjo ir intriga sugrįžo – 98:102. Vis dėl to J. Dentmono vedini „Vakarų“ krepšininkai išsaugojo pranašumą ir iškovojo pergalę - 113:108.

„Vakarai“: Justinas Dentmonas 21 (8 rez. perd., 6 atk. kam.), Martynas Pocius 18, Travisas Leslie 17, Valdas Vasylius 14, Mindaugas Lukauskis 10, Laimonas Kisielius 8, Artūras Valeika 7, Marius Runkauskas 6, Paulius Jankūnas 5, Giedrius Staniulis 4, Derekas Needhamas 3, Martynas Mažeika 0.

„Rytai“: Renaldas Seibutis 24 (11 rez. perd.), Juanas Palaciosas 18, Žygimantas Jonušas 14 (7 atk. kam.), Gintaras Leonavičius 13, Arvydas Šikšnius 11, Averonas Kelvinas Matthewsas 10, Ryanas Olanderis 6, Aidas Viskontas 4, Martynas Gecevičius ir Zabianas Dowdellas – po 3, Artūras Jomantas 2.

M. Runkauskas apgynė „snaiperio“ vardą

Pirmame šventės konkurse LKL „snaiperio“ titulą apgynė šventės šeimininkas „Neptūno“ komandos narys Marius Runkauskas, finale nugalėjęs Kauno „Žalgirio“ legionierių Justiną Dentmoną.

Šiam snaiperiui tai jau trečiasis toks titulas. Pirmąjį jis iškovojo 2008 metais Šiauliuose. Pagal pergalių skaičių jis pavijo „kalašnikovu“ vadintą Arvydą Macijauską, kuris taikliausiu tritaškių metiku tapo 2000, 2002 ir 2003 metais.

Kuriozas įvyko paskutinėje pusfinalio serijoje, kurioje metė kaunietis Karolis Babkauskas. Kovojęs dėl vietos finale, jaunasis krepšininkas priešpaskutinėje zonoje pamiršo išmesti dviejų taškų vertės kamuolį. Nors vėliau „LSU-Atleto“ narys ir grįžo atlikti metimo, tačiau tai darė skubėdamas, išsimušė iš ritmo ir nesėkmingai baigęs savo metimų seriją liko už finalo borto.