25 taškus nugalėtojams pelnė Aigaras Škele, 21 – Kristapas Medisas, 20 – Ervinas Jonatas.

Pralaimėjusiųjų gretose rezultatyviausiai žaidė Derrickas O'Nealas Nixas (23 tšk.), Antwyane'as Robinsonas (19 tšk.) ir Rihardas Kuksikas (16 taškų).

Vienuoliktą pergalę 30-ose rungtynėse iškovojo devintą vietą užimanti dviejų lietuvių „BK Saldus“ komanda, savo aikštėje 80:71 (25:8, 18:16, 21:26, 16:21) nugalėjusi autsaiderę „LMT Basketbola Akademija“ (0/16) ekipą.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidęs Raimundas Danys į svečių krepšį įmetė 29 taškus, atkovojo 7 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo varžovo metimą bei 3 kartus prasižengė. Per 26 žaidimo minutes (25:59) jis pataikė 4 tritaškius iš 5, 8 dvitaškius iš 13 bei realizavo vienintelį baudos metimą.

Antras pagal rezultatyvumą šeimininkų gretose buvo Mindaugas Stašys, prie pergalės prisidėjęs 17 taškų, 6 atkovotais kamuoliais ir 7 rezultatyviais perdavimais. Per 26 minutes (25:48) jis įmetė 2 tritaškius iš 4, 4 dvitaškius iš 9 ir visus 3 baudų metimus bei po 2 kartus suklydo ir prasižengė.

Svečiams 23 taškus pelnė Ervinas Mažniekas, 10 – Artūras Grinbergas.

Latvijos krepšinio pirmenybėse pirmauja Ventspilio „Ventspils“ (15/1) klubas, o Liepojos „Triobet“ (17/10) komanda su Andriumi Mažučiu užima šeštąją vietą.