Adas Juškevičius sužaidė vienas geriausių šio sezono rungtynių. Gynėjas iš Lietuvos per 25 minutes pelnė 19 taškų (3/5 dvitaškiai, 3/5 tritaškiai, 4/4 baudos), atkovojo 7 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, gavo „bloką“, 4 kartus suklydo ir iš viso surinko 22 naudingumo balus.

Nugalėtojų gretose be lietuvio rezultatyviai rungtyniavo Darius Adamsas, įmetęs 14 taškų, Derrickas Allenas ir Philipas Zwieneris įmetė po 11 taškų.

Svečių gretose išsiskyrė 21 tašką surinkęs Davidas Bellas.

Kitose rungtynėse Lauryno Samėno atstovaujama Tryro TBB (8/15) komanda 63:69 (17:15, 17:20, 10:26, 19:8) nusileido Vurzburgo „Oliver Baskets“ (7/16) krepšininkams.

18 minučių ant parketo praleidęs Laurynas Samėnas pasižymėjo 7 taškais (0/1 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 4/5 baudos), 4 atkovotais kamuoliais bei prarastu kamuoliu.

„Oliver Baskets“ ekipą į pergalę vedė Marcellusas Sommerville'is, pelnęs 17 taškų.

Tryro klubo gretose išsiskyrė buvęs Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ komandos legionierius Trevonas Hughesas, kurio sąskaitoje 15 tašių.

Dramatišką pergalę iškovojo Bonos „Telekom Baskets“ (14/9) komanda su Benu Veikalu. Būtent lietuvio vedinas Bonos klubas išvykoje po įtemptos ir permainingos kovos 82:80 (17:28, 18:14, 19:20, 28:18) palaužė Rastos „Vechta“ (5/18) krepšininkų pasipriešinimą.

30 metų 190 cm ūgio gynėjas iš Lietuvos Benas Veikalas per 33 minutes surinko 25 taškus (5/6 dvitaškiai, 4/6 tritaškiai, 3/4 baudos), atkovojo kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, gavo „bloką“, po 2 kartus suklydo ir perėmė kamuolį bei iš viso surinko +27 naudingumo balus.

Nugalėtojų gretose be B. Veikalo išsiskyrė Ryanas Brooksas, pelnęs 18 taškų, Jamelas McLeanas susrinko 14 taškų.

Šeimininkams 19 taškų pelnė Dirkas Madrichas, 15 įmetė Brandonas Bowmanas.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.