„Kibirkšties-VIČI“ merginos su varžovėmis lygiai kovojo pirmas dešimt minučių. Antrame kėlinyje aikštės šeimininkės nutolo ir po dvidešimties minučių kovos komandas jau skyrė 15-os taškų skirtumas.

Trečiame kėlinyje Vilniaus klubo merginos pademonstravo sėkmingą žaidimą puolime ir kėlinį laimėjo dviejų taškų skirtumu, tačiau paskutiniame ketvirtyje „Galatasaray“ ekipa įrodė, jog yra viena stipriausių C grupės komandų.

„Kibirkšties-VIČI“ komanda beveik lygiai su varžovėmis kovojo po krepšiais (37-39), tačiau padarė daugiau nei dvigubai daugiau klaidų (20-9).

Rezultatyviausiai Vilniaus klube žaidė Ieva Krastina. Legionierė iš Latvijos per 33 minutes pelnė 11 taškų (0/2 dvitaškiai, 3/5 tritaškiai, 2/2 baudos), atkovojo 5 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Hollie Mershon (2/10 dvitaškiai, 3 klaid.) ir Sofija Aleksandravicius pelnė po 10 taškų, Vita Kuktienė – 9 (1/6 tritaškiai, 7 atk. kam., 4 atk. kam.), Marina Solopova – 6 (4 kld.), Rima Valentienė – 5 (3 kld.), Mantė Kvederavičiūtė, Greta Šniokaitė ir Lina Pikčiutė (7 atk. kam., 3 rez. per., 5 kld.) po 3.

„Galatasaray“ komandoje Alba Torrens pelnė 19 taškų ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus, Sancho Lyttle įmetė 13 taškų, o Kelsey Bone – 12 (8 atk. kam.).

Kitose jau pasibaigusiose C grupės rungtynėse Vidnojės „Sparta&K“ (Rusija) komanda namuose 71:46 (18:17, 20:13, 13:12, 20:4) nepaliko vilčių Zagrebo „WBC Novi“ (Kroatija) ekipai, o Prahos ZVVZ USK (Čekija) klubas savo aikštėje 76:58 (17:18, 18:20, 20:8, 21:12) nugalėjo Salamankos „Perfumerias Avenida“ (Ispanija) krepšininkes.

Pasibaigus grupės turnyrui tapo aišku, kad į atkrintamas varžybas tikrai pateko pirmas keturias vietas užėmusios ZVVZ USK (Čekija), „Sparta&K“ (Rusija), „Galatasaray“ (Turkija) ir „Perfumerias Avenida“ (Ispanija) komandos, o penktoje pozicijoje likusios Pulkovicių CCC (Lenkija) ekipos likimas paaiškės pasibaigus visų grupių turnyrams.

Galutinė C grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis, taškai):