Trečiame kėlinyje šiauliečiai per dvi minutes surinko penkias komandines pražangas, o tuo pasinaudoję „Nevėžio“ žaidėjai surengė spurtą 14:2 bei persvėrė rezultatą (68:64, 29-ą min.).

Paskutinį ketvirtį kėdainiečiai taip pat pradėjo sėkmingai – 6:2 (74:69), bet netrukus jų puolimas sustojo visiškai. „Šiauliai“ šovė į priekį 19:2 ir taip nulėmė mačo baigtį (88:76, 38-ą min.).

Per šią atkarpą net tris tolimus šūvius į „Nevėžio“ krepšį smeigė R. Giedraitis, kuris ketvirtame kėlinyje surinko 13 iš savo 19 taškų.

Pirmąją tarpusavio akistatą Šiauliuose 81:77 po atkaklios kovos laimėjo taip pat Gedimino Petrausko auklėtiniai.

Kėdainių ekipai šiame mače negalėjo padėti Roto viruso kamuojamas puolėjas Povilas Butkevičius.

Nevėžis“: Gintaras Leonavičius 23 (4/9 trit.), Valdas Dabkus 16 (7 atk. kam., 7 išpr. praž.), Tauras Jogėla 12 (10 atk. kam., 0/4 trit.), Vidas Ginevičius 8.

„Šiauliai“: Rokas Giedraitis 19, Travisas Leslie 17 (11 atk. kam.), Julius Jucikas 14, Derekas Needhamas 13, Modestas Kumpys 12, Chrisas Cooperis 9.

Kitas rungtynes šalies čempionate „Nevėžis“ žais kovo 4 d., kuomet namuose priims Utenos „Juventus“ krepšininkus. Tuo tarpu „Šiauliai“ išvykų seriją pratęs susitikimu su Panevėžio „Lietkabelio“ komanda.

Kitose LKL rungtynėse Alytaus „Dzūkijos“ klubas namuose 40 taškų skirtumu 103:63 (29:13, 28:18, 24:12, 22:20) sutriuškino autsaiderius Kauno rajono „LSU-Atleto“ krepšininkus.

Dzūkija“: Darius Gvezdauskas 17, Paulius Dambrauskas 15, Martynas Paliukėnas ir Adamas Lapeta - po 14, Eigirdas Žukauskas 12, Tautvydas Šležas 10.

„LSU-Atletas“: Šarūnas Vingelis 16, Vidmantas Sragauskis 14, Tomas Urbonas 10.