Pirmasis žalgiriečių taškų sąskaitą metimu iš po krepšio atidarė Mindaugas Kupšas. Po jo sekė taiklus Tomo Dimšos dvitaškis (4:0). Tiesa, įpusėjus pirmajam kėliniui Martyno Pociaus ir T.Dimšos dvitaškiai išsisuko iš krepšio. Į tai svečiai atsakė dviem taikliais tritaškiais (4:8). Tada M. Kupšas pelnė dar 3 taškus, Vytenis Čižauskas įveikė varžovą žaisdamas nugara į krepšį, o Paulius Jankūnas pataikė tritaškį po Šarūno Jasikevičiaus perdavimo – 12:12. Kėlinio pabaigoje žalgiriečiai ir toliau išnaudojo aukštaūgius: pasižymėjo Tadas Klimavičius ir devintąjį tašką pelnęs M. Kupšas – 18:18.

Antrąjį ketvirtį pelnydami po 4 taškus pradėjo Justinas Dentmonas ir Vytenis Lipkevičius (26:21). Aktyvi žalgiriečių gynyba neleido varžovams priartėti bei po Roberto Javtoko abiejų taiklių baudos metimų rezultatas buvo 32:25. Š. Jasikevičiaus prasiveržimas ir J. Dentmono greita ataka po V. Lipkevičiaus perimto kamuolio išlaikė tą pačią persvarą – 36:29. Kiek vėliau R. Javtokas įmetė gražų puskablį, bet per kitas 6 atakas žalgiriečiai taškų nesurinko ir svečiai vėl išlygino rezultatą. Pirmąją mačo pusę taikliais baudų metimais baigė V. Čižauskas – 40:39.

Trečiasis kėlinys startavo M. Kupšo metimu iš po krepšio ir M.Pociaus šūviu iš vidutinio nuotolio (44:41). Netrukus tritaškį smeigė P. Jankūnas, o V. Čižauskas perėmė kamuolį bei pelnė lengvus taškus (49:44). Abu taiklūs P.Jankūno baudos metimai, T.Dimšos gražus prasiveržimas ir pirmieji jaunojo Artūro Gudaičio taškai padidino žalgiriečių pranašumą – 55:48. P.Jankūno 4 taškai iš eilės padidino skirtumą iki dviženklio – 59:49. Per paskutines 3 trečiojo kėlinio minutes šeimininkų gretose pasižymėjo tik V. Čižauskas, todėl „Žalgirio“ pranašumas kiek sumenko – 61:55.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo V. Čižausko prasiveržimu ir A.Gudaičio bloku bei perimtu kamuoliu kitoje aikštės pusėje. Po V. Lipkevičiaus tritaškio, A.Gudaičio baudos metimo ir V. Čižausko dvyliktojo taško kauniečių persvara išaugo – 69:57. Gerą atkarpą sužaidė ir Š. Jasikevičus, pats pelnęs 4 taškus ir idealiu perdavimu dėjimui išvedęs R.Javtoką – 75:65. Mačui artėjant į pabaigą, R. Javtokas iškišo gerą perdavimą V. Lipkevičiui, o A.Gudaitis pataikė metimą iš vidutinio nuotolio. Devintoji „Žalgirio“ pergalė LKL čempionate pasiekta rezultatu 80:71.

„Žalgiris“: Vytenis Čižauskas 12 (5/6 dvit., 4 per. kam.), Paulius Jankūnas 12 (7 atk. kam.), Mindaugas Kupšas 11, Vytenis Lipkevičius 10 (3/3 dvit., 5 atk. kam.), Šarūnas Jasikevičius 8, Robertas Javtokas 6 (5 atk. kam., 3 rez. perd.), Justinas Dentmonas 6 (3/3 dvit.), Aartūras Gudaitis 5, Tadas Klimavičius 4 (2 blk.), Tomas Dimša 4, Martynas Pocius 2.

„LSU-Atletas“: Karolis Babkauskas 20 (5/7 dvit., 6 rez. perd.), Aaurimas Birgelis 16 (3/4 trit.,6 atk. kam., 5 rez. perd.), Žygimantas Skučas 10, Tomas Urbonas 10 (12 atk. kam.).