Dvikova Tartu mieste „Juventus“ komandai prasidėjo tarsi prieš parą vykusios dvikovos Valgoje tęsinys. Vienas po kito svečių metimai skriejo pro šalį, o „TU/Rock“ žaidėjai, nors ir taip pat nežibėdami puolime, vis didino savo pranašumą. Įpusėjus kėliniui Vilmantas Dilys tiksliai realizavo du baudų metimus ir aikštės šeimininkų pranašumas pasiekė aštuonių taškų ribą – 11:3. Šešis taškius iš eilės pelnęs A.J.Mattewsas kiek atgaivino „Juventus“ puolimą (9:13), tačiau ketvirčio pabaigą sėkmingiau sužaidę Estijos vicečempionai susigrąžino septynių taškų persvarą – 21:14.

Antrojo ketvirčio pradžioje estai buvo padidinę persvarą iki devynių taškų (27:18), tačiau keturi iš eilės Nikitos Barinovo taškai padėjo svečiams atsitiesti – 22:27. Po „TU/Rock“ paprašytos minutės pertraukėlės aikštės šeimininkai surengė spurtą 7:2 ir V.Dilys dvitaškiu pirmą kartą leido Tartu ekipai įgyti dviženklę persvarą – 34:24. Paskutinėmis kėlinio minutėmis uteniškiai prametė net penkis baudų metimus, tačiau prieš didžiąją pertrauką vis tiek sugebėjo šiek tiek sumažinti atsilikimą – 29:38.

Trečiojo kėlinio pradžioje ketvirtąja asmenine pražanga buvo nubaustas Keyronas Sheardas, o šešis taškus iš eilės pelnęs Augustas Pečiukevičius padidino aikštės šeimininkų pranašumą iki penkiolikos taškų – 48:33. Vienu metu skirtumas buvo šoktelėjęs iki devyniolikos taškų, tačiau prieš lemiamas dešimt minučių „Juventus“ ir vėl kiek priartėjo – 44:57.

Paskutinį kėlinį jau svečiai pradėjo spurtu 7:0 ir po penkių Karolio Petrukonio taškų bei Sauliaus Kulviečio dvitaškio sužaidus tris minutes sumažino atsilikimą iki šešių taškų – 51:57. Visgi likus trims minutėms skirtumas vėl tapo dviženklis (68:57), o per likusį laiką svečiams išsigelbėti jau neapvyko. „TU/Rock“ ekipa iškovojo pergalę rezultatu 77:62.

„Juventus“ ekipai 18 taškų pelnė Karolis Petrukonis (dvitaškiai 7/12, 14 atk. kam., 10 išprov. praž.), 11 – Keyronas Sheardas (dvitaškiai 5/8), 9 – A. J. Mattthewsas (dvitaškiai 4/5), 8 – Nikita Barinovas, po 5 – Jeremy Hazellis (dvitaškiai 0/3, tritaškiai 1/7, 7 atk. kam.) ir Saulius Kulvietis (dvitaškiai 2/8, 5 atk. kam.), 4 – Edgaras Stanionis, 2 – Aidas Viskontas (dvitaškiai 1/7, tritaškiai 0/3).

Nugalėtojų gretose išsiskyrė Janaras Taltsas (17 tšk., tritaškiai 3/4), Vilmantas Dilys (15 tšk., 10 atk. kam.), Timo Eichfussas (13 tšk.) bei Augustas Pečiukevičius (12 tšk., baudos 8/8).

„Šiaulių“ krepšininkai sutriuškinti Latvijoje

Rungtynių maratono išsekinti „Šiaulių“ (9/3) krepšininkai Latvijoje patyrė skaudžią nesėkmę – 56:98 (15:26, 10:24, 14:24, 17:24) pralaimėta čempionės titulą ginančiai „Ventspils“ (10/2) ekipai.

Šiauliečiai Baltijos krepšinio lygos B grupėje liko antri.

„Ventspils“: L. Williamsas 19 (2/3 trit., 7 atk. kam.), J. Timma 18 (2/3 trit.), M. Gulbis 17 (3/5 trit.), R. Zakis ir H. Grantas po 8, M. Laksa 6, A. Gražulis, D. Lejasmieiersas ir A. Vairogas po 5, S. Valteris ir E. Štelmaheris po 3, A. Butjankovas 1;

„Šiauliai“: V. Šulskis 21 (5/8 dvit., 1/1 trit., 8/12 baud., 8 atk. kam., 9 išpr. praž.), D. Pakamanis 12, R. Giedraitis ir Ch. Cooperis (2/9 dvit.) po 6, T. Leslie (1/6 dvit., 0/2 trit.) ir D. Needhamas po 4, I. Ramašauskas 2, J. Jucikas 1 (M. Kumpys, D. McClure'as).

„Lietkabelis“ Latvijoje iškovojo bilietą į TOP-16 etapą

Bilietą į Baltijos krepšinio lygos (BBL) geriausiųjų šešiolikos komandų TOP-16 atkrintamąsias varžybas iškovojo Panevėžio „Lietkabelio“ (4/8) krepšininkai rungtynėse Liepojoje – 68:58 (21:15, 10:12, 15:20, 22:11) įveikę vietos „Liepaja/Triobet“ (4/8) krepšininkus.

Netrukus pateiksime mačo eigos aprašymą ir rungtynių statistiką.

„TonyBet“ nepaliko jokių vilčių latviams

Baltijos krepšinio lygoje (BBL) Prienų „TonyBet“ (10/2) klubas namuose nepaliko jokių vilčių Rygos Barons kvartals“ (5/7) ekipai ir sutriuškinosvečius iš Latvijos rezultatu 103:68 (30:26, 24:22, 21:11, 28:9).

Antrąją susitikimo pusę aikštės šeimininkai laimėjo net 29 taškų skirtumu.

„TonyBet“: M. Lukauskis 19 (7/9 dvit., 1/5 trit., 4 rez. perd., 3 per. kam.), A. Valeika 17 (6/7 dvit., 8 atk. kam., 5 išpr. praž.), A. Šikšnius 14 (3/4 trit.), V. Čepukaitis 14 (4/5 dvit.), Ž. Jonušas 11 (4/5 dvit., 0/3 trit., 10 rez. perd., 6 išpr. praž.), M. Linkevičius 10 (4/5 dvit., 10 atk. kam., 5 rez. perd.), L. Kisielis 6 (5 atk. kam.), T. Romanovskij 4, D. Šeškus 4, P. Ivanauskas 2, D. Šemeklis 2.

„Baron kvartals“: D. Zonne 13 (2/10 dvit., 3/4 trit., 8 kl.), A. Epneris 12 (3/5 trit.), K. Apsitis 9, A. Kavaras 8 (6 atk. kam.).

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.