Rungtynių pradžia buvo atkakli – vyko taškas į tašką, tačiau prieš pat pirmo kėlinio pabaigą svečiai atitrūko 5 taškais – 27:22.

Antro kėlinio viduryje neptūniečiai surengė tikrą atakų šou: du iš eilės tolimus metimus pataikė Arnas Butkevičius, o Valdas Vasylius prasiveržimu iš po krepšio išvedė „Neptūną“ į priekį – 41:39. Netrukus Edgaro Ulanovo pastangomis klaipėdiečių pranašumas dar labiau išaugo – 48:42.

Visgi per trečią kėlinį neptūniečiai pelnė tik 12 taškų, o varžovai surinko 23 ir persvėrė rezultatą savo naudai – 65:60. Po kelių akimirkų Kazio Maksvyčio auklėtiniai sužaidė atkarpą 9:0 ir vėl susigrąžino iniciatyvą į savo rankas - 69:65.

Rungtynių nugalėtojas sprendėsi paskutinėmis sekundėmis. Iki ketvirto kėlinio pabaigos likus 1 min. du baudos metimus pataikė ir rezultatą išlygino Vytautas Šarakauskas – 81:81.

Vėliau „Neptūną“ į priekį galėjo išvesti A. Butkevičius, tačiau jo abu baudos metimai skriejo pro šalį. Varžovai dar turėjo 28 sekundes rezultatyviai atakai suregzti, tačiau klaipėdiečiai pademonstravo puikią gynybą ir teko žaisti pratęsimą.

Čia jau neptūniečiai išsiveržė į priekį 91:85 ir pergalės iš rankų jau nepaleido.

Tai „Neptūnui“, siekiančiam patekti į VTB Vieningos lygos B pogrupio aštuntuką, labai svarbi pergalė.

Šįkart Klaipėdos ekipai negalėjo padėti trys žaidėjai: Justas Sinica, Marius Runkauskas ir Arvydas Eitutavičius. J. Sinica yra patyręs riešo kaulo lūžį. Manoma, kad jo traumos gydymas gali užtrukti apie mėnesį, o A. Eitutavičius ir M. Runkauskas nerungtyniavo dėl pakilusios kūno temperatūros.

Pirmą tarpusavio susitikimą Rusijoje „Neptūnas“ po atkaklios kovos buvo pralaimėjęs – 72:79. Taigi, šįkart pasiektas saldus revanšas.