Beveik 36 minutes (35:41) žaidęs įžaidėjas iš Lietuvos Mantas Kalnietis pelnė 15 taškų. Jis pataikė 4 tritaškius iš 6, 1 dvitaškį iš 3 bei vienintelį baudos metimą, atkovojo 4 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus ir po 2 sykius suklydo bei prasižengė.

Beveik 14 minučių (13:41) žaidęs Simas Jasaitis prametė tritaškį ir taškų nepelnė, tačiau atkovojo 2 kamuolius, blokavo varžovo metimą ir kartą prasižengė.

21 tašką šeimininkams pelnė Derrickas Brownas, 14 – Krunoslavas Simonas, 12 – Richardas Hendrixas.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė Sergio Rodriguezas (16 tšk.), Sergio Llullas (15 tšk.) ir Nikola Mirotičius (12 tšk.).

„Maccabi“ ekipa namie vokiečius palaužė tik paskutinėmis sekundėmis

F grupėje itin sunkią pergalę iškovojo vienas lyderių Tel Avivo „Maccabi“ (5/1) klubas. Izraelio komanda savo žiūrovų akivaizdoje 66:64 (22:21, 17:18, 13:11, 14:14) palaužė Miuncheno „Bayern“ (2/4) ekipos iš Vokietijos pasipriešinimą.

Viso susitikimo metu vyko kova taškas į tašką. Likus mažiau nei pusantros minutės iki ketvirto kėlinio pabaigos, svečių lyderis Malcomas Delaney tolimu metimu sumažino skirtumą iki dviejų taškų - 64:66. Per likusį laiką buvęs Vilniaus „Lietuvos ryto“ legionierius Tyrese'as Rice'as vienoje atakoje gavo „bloką“, kitoje - prarado kamuolį, tačiau „Bayern“ ekipos krepšininkai tuo nepasinaudojo.

Likus vos 1 sekundei Davidas Blu tyčia pažeidė taisykles, nes aikštės šeimininkai dar nebuvo išnaudoję pražangų limito, o pratęsimą galėjęs išplėšti Nihado Djedovičiaus dvitaškis tikslo nepasiekė.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė po 14 taškų surinkę Ricky Hickmanas (7 atk. kam., 4 rez. perdav., 9 išprov. pražang.) ir D. Blu (2/5 trit.). 12 taškų įmetė Devinas Smithas (3/3 dvitaškiai, 2/2 tritaškiai, 8 atk. kam.), 11 - Sylvenas Landesbergas (6 atk. kam.).

Svečiams N. Djedovičius pelnė 14, M. Delaney - 13 (3/8 tritaškiai, 5 atk. kam., 5 rez. perdav., 4 per. kam.), Robinas Benzingas - 11 (2/8 dvitaškiai), Johnas Bryantas - 8 taškus.

F grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):

8.Belgrado „Partizan NIS“ (Serbija)615350:398

M. Kuzminsko ir D. Sabonio atstovaujama ekipa pranoko „Panathinaikos“ klubą su J. Mačiuliu

Svarbią pergalę E grupėje pasiekė Mindaugo Kuzminsko ir Domanto Sabonio atstovaujama Malagos „Unicaja“ (3/3) komanda. Joano Plazos auklėtiniai rungtynėse namuose 87:71 (20:23, 24:19, 17:15, 26:14) nugalėjo Atėnų „Panathinaikos“ (3/3) ekipą su Jonu Mačiuliu.

14 minučių aikštėje praleidęs Mindaugas Kuzminskas prie komandos pergalės prisidėjo 5 taškais (1/2 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai, 3/4 baudos) ir 2 atkovotais kamuoliais. Lietuvis taip pat išprovokavo 2 varžovų pražangas bei pats 3 kartus prasižengė.

Domantas Sabonis ant parketo praleido 3 minutes, spėjo pelnyti 3 taškus (1/2 dvitaškiai, 1/1 baudos) kartą suklysti, išprovokuoti varžovo pražangą ir 2 sykius pažeisti taisykles.

Pralaimėjusių gretose rungtyniavęs Jonas Mačiulis per 24 minutes įmetė 13 taškų (3/3 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 1/1 baudos), atkovojo kamuolį, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 4 varžovų pražangas bei 3 kartus pats pažeidė taisykles.

„Unicaja“: Nikas Caneris-Medley 21 (5/6 tritaškiai), Ryanas Toolsonas 20 (4/8 tritaškiai), Jaysonas Grangeris 16 (4/5 tritaškiai), Vladimiras Štimacas 8 taškai (7 atk. kam.).

„Panathinaikos“: Ramelas Curry 14 (4/6 tritaškiai), Jonas Mačiulis 13, Michaelis Bramosas 12, Stephane'as Lasme ir Dimitris Diamantidis (5 rez. perdav.) po 10 taškų.

„Fenerbahce Ulker“ klubas su L. Kleiza išliejo pyktį ant Vitorijos krepšininkų

Kaip oras reikalingą pergalę kovoje dėl patekimo į ketvirtfinalį pasiekė Lino Kleizos atstovaujama Stambulo „Fenerbahce Ulker“ (2/4) komanda. Željko Obradovičiaus auklėtiniai E grupės rungtynėse savo žiūrovų akivaizdoje 98:64 (30:24, 29:14, 23:17, 16:9) sutriuškino Vitorijos „Laboral Kutxa“ (1/5) krepšininkus.

Linas Kleiza per 23 minutes pasižymėjo 10 taškų (4/7 dvitaškiai, 2/2 baudos), 2 atkovotais kamuoliais, rezultatyviu perdavimu ir perimtu kamuoliu. Lietuvis taip pat išprovokavo 2 varžovų pražangas bei pats tiek pat kartų prasižengė.

„Fenerbahce Ulker“: Bojanas Bogdanovičius 17 (7/10 dvitaškiai), Nemanja Bjelica 14 (9 atk. kam.), Bo McCalebbas (5/5 dvitaškiai) ir Luka Žoričius po 13, Linas Kleiza 10, Melihas Mahmutoglu ir Omeras Onanas po 9 taškus.

„Laborar Kutxa“: Tiboras Pleissas 14 (5/8 dvitaškiai), Walteris Hodge'as 13 (5 rez. perdav.), Andresas Nočioni 8, Fernando San Emeterio 7 taškai.

„Olympiakos“ klubas nepaliko vilčių „Anadolu Efes“ komandai

Eurolygoje čempiono titulą ginantis Pirėjaus „Olympiakos“ (4/2) klubas E grupėje be didesnio vargo susidorojo su Stambulo „Anadolu Efes“ (2/4) komanda. Ketvirtadienį Graikijos vicečempionai namuose tvirtai kontroliavo rungtynių eigą ir turkus sutriuškino rezultatu 78:60 (24:12, 12:17, 26:14, 16:17).

Aikštės šeimininkai susitikimą pradėjo spurtu 11:2 ir vėliau nepaleido žaidimo gijų iš savo rankų.

„Olympiakos“: Vassilis Spanoulis 16 (6/9 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai), Bryantas Dunstonas (5/5 dvitaškiai, 3 blk., +23 naud. bal.) ir Matthew Lojeski (3/5 tritaškiai, 4 rez. perdav.) po 13, Mirza Begičius 10 (4/5 dvitaškiai), Brentas Petway 9 taškai (6 atk. kam.).

„Anadolu Efes“: Zoranas Planiničius 13 (5 atk. kam., 7 rez. perdav., 5 klaid.) 13, Dogušas Balbay 9, Cedi Osmanas 8, Milko Bjelica 7 taškai (1/4 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai, 5 atk. kam., 3 per. kam., 4 klaid.).