Lietuvos komanda turnyro lentelėje išlieka šeštoje pozicijoje, o Rusijos ekipa, kuri iškovojo septintą pergalę per vienuolika žaistų rungtynių, bent laikinai pakilo į pirmą turnyro lentelės poziciją.

Jau nuo mačo pradžios šeimininkės perėmė iniciatyvą (6:0), o kėlinio viduryje skirtumą padidino iki aštuonių taškų (18:9). Tačiau „Kibirkšties-VIČI“ komanda atsigavo, surengė kelias sėkmingas atakas ir po Gretos Šniokaitės dvitaškio skirtumas sumažėjo iki 3 taškų (23:20).

Antrą kėlinį „Sparta&K” klubas pradėjo lyg ant sparnų, netrukus susikrovė dviženklį pranašumą (30:20) ir toliau didino skirtumą. Iki didžiosios pertraukos likus dviems minutėms, Rusijos ekipa jau turėjo 20 taškų pranašumą (51:31).

Pirmoje rungtynių pusėje „Kibirkšties-VIČI“ merginos nesustabdė Maskvos srities klubo lyderės Sonjos Petrovič, kuri pelnė 18 taškų. Pirmoje mačo dalyje „Sparta&K” metė jau 16 baudos metimų.

Antroje mačo dalyje vaizdas ir toliau nesikeitė. Rusijos ekipa vėl galingai pradėjo kėlinį ir atkarpą laimėjo rezultatu 14:2 (71:37). Skirtumas antroje susitikimo dalyje tik didėjo, o baigiantis mačui „Kibirkšties-VIČI“ merginos jau atsiliko daugiau nei 40-ies taškų skirtumu (85:44).

„Kibirkšties-VIČI“ komanda nesusitvarkė po krepšiu ir kovą dėl kamuolių pralaimėjo beveik dvigubai (23/45). Rusijos ekipa šiame mače baudos metimus metė net 95 procentų taiklumu (20/21).

Rezultatyviausiai „Kibirkšties-VIČI“ komandos gretose žaidė Vita Kuktienė. Puolėja per 29 minutes pelnė 13 taškų (2/4 dvitaškiai, 3/5 tritaškiai), atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir 3 sykius suklydo.

Mantė Kvederavičiūtė įmetė 12 taškų, Greta Šniokaitė (5 rez. perdav.) ir Rima Valentienė (4 rez. per., 3 klaid.) - po 8, Hollie Mershon – 6, Lina Pikčiutė – 4, Sofija Aleksandravicius – 3 (2 blk.), Ieva Šimkutė – 2, o Ieva Krastina ir Marina Solopova taškų nepelnė.

„Sparta&K” komandoje S. Petrovič surinko 27 taškus, Natalija Vieru įmetė 17, o Jevgenija Beliakova – 14.

Kitas rungtynes Eurolygos turnyre „Kibirkštis-VIČI“ žais po savaitės namuose su Prahos ZVVZ USK ekipa iš Čekijos.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (4)