Mačo pradžioje buvusios savo komandos krepšį sėkmingai atakavo Gediminas Orelikas. Jis padėjo Vilniaus komandai įgyti pranašumą.

Prienų ekipoje pirmojo kėlinio viduryje debiutavo Arvydas Šikšnius. Tačiau debiutas nebuvo sėkmingas - krepšininkas prametė visus 5 tolimus metimus.

Antrajame kėlinyje dviem tolimais šūviai Mindaugas Lukauskis inicijavo šeimininkų spurtą. Keturis tritaškius sumetę „TonyBet“ krepšininkai rezultatą išlygino.

Vėliau komandos vėl apsikeitė spurtais - „Lietuvos ryto“ ekipa buvo įgijusi 15 taškų pranašumą, tačiau šeimininkai vėl sugebėjo juos pasivyti.

Visgi pergalę iškovojo paskutiniajame ketvirtyje solidžiau žaidę LKL lyderiai.

Vilniaus „Lietuvos ryto“ komandos gerbėjai po mačo Prienų arenoje uždegė fakelus. Įsijungus avariniam pranešimui žiūrovams teko skubiai palikti areną. Lauke „Tonybet“ ir „Lietuvos ryto“ gerbėjai santykius aiškinosi kumščiais.

„TonyBet“: A. Valeika 17, M. Lukauskis 15, G. Kadžiulis ir L. Kisielius - po 8, P. Ivanauskas 4, M. Linkevičius 3, A. Šikšnius 0.

„Lietuvos rytas“: J. Palaciosas 20, D. Songaila 14, G. Orelikas 12, S. Babrauskas 8, O. Cookas 6, R. Seibutis 4, M. Gecevičius, Z. Dowdellas ir S. Jelovacas - po 2.

Po treniruočių stovyklos pajūryje Kauno „Žalgirio“ krepšininkai sėkmingai sugrįžo į aikštelę. LKL susitikime žalgiriečiai išvykoje nugalėjo Šiaulių „Šiaulių“ ekipą 86:67 (23:19, 18:18, 24:17, 21:13) ir iškovojo aštuntą pergalę per 12 rungtynių.

Mačą Šiauliuose žalgiriečiai pradėjo rezultatyviai. Pirmasis taškus pelnė tritaškį pataikęs Martynas Pocius, vėliau iš po krepšio pasižymėjo Robertas Javtokas, o tris sėkmingus reidus baudos aikštelėje surengė Justinas Dentmonas, sukūręs solidų atotrūkį rungtynių pradžioje – 11:4.

Tiesa, amerikiečių vedini šeimininkai, po Roko Giedraičio tritaškio, rezultatą išlygino (11:11). Ketvirtį sėkmingai užbaigė po krepšiu karaliavęs R. Javtokas, realizavęs tris dviejų taškų vertės metimus. Užtikrintas jo žaidimas leido kauniečiams pirmauti po pirmojo kėlinio – 23:19.

Antrajame ketvirtyje „Šiauliai“ ir toliau leido dominuoti Lietuvos čempionų aukštaūgiams. Lyderio rolę iš R. Javtoko perėmė Paulius Jankūnas. Po dvitaškį pataikė P. Jankūnas, Kšištofas Lavrinovičius bei Mindaugas Kupšas, tačiau du Traviso Leslie tritaškiai neleido varžovams atitrūkti – 29:29. Antroje kėlinio pusėje staigmenų nebuvo. Kauno ekipos kapitonas P. Jankūnas surinko devynis taškus ir išlaikė keturių taškų persvarą – 41:37.

Iškart po didžiosios pertraukos kauniečius į priekį tempė trys žaidėjai. Ketvirtį dvitaškiu pradėjo J. Dentmonas, vėliau po penkis taškus pridėjo aukštaūgiai – R. Javtokas ir P. Jankūnas. Po „Žalgirio“ lyderio – J.Dentmono pirmojo pataikyto tritaškio persvara šoktelėjo iki penkiolikos (56:41). Šiauliečiai buvo sumažinę deficitą iki aštuonių, tačiau sėkmingai ketvirtį tolimu metimu užbaigė svečiai. Prieš lemiamą kėlinį žalgiriečiai turėjo dviženklį pranašumą – 65:54.

Ketvirtojo kėlinio metu išryškėjo „Žalgirio“ pranašumas. Sėkmingai ketvirtį pradėjo Šarūnas Jasikevičius. Po traumos į aikštelę grįžęs veteranas pelnė šešis taškus, Artūras Milaknis realizavo tolimą metimą ir kauniečiai nutolo – 79:62. Per likusį laiką šeimininkai stebuklo nesukūrė. Lietuvos čempionai užtikrintai atsirevanšavo varžovams už nesėkmę sezono pradžioje ir įsirašė aštuntą pergalę – 86:67.

„Žalgiris“: P. Jankūnas 18 (7/8 dvit., 6 atk. kam.), J. Dentmonas 14 (4/5 dvit., 2/2 trit., 7 atk. kam., 4 rez. perd., 3 per. kam.), R. Javtokas 13, A. Milaknis 9 (3/4 trit.), Š. Jasikevičius 8, M. Kupšas 7, M. Pocius 6 (5 atk. kam.), T. Klimavičius 4, K. Lavrinovičius 3, V. Čižauskas 2, V. Lipkevičius 2 (4 rez. perd.), T. Dimša 0.

„Šiauliai“: T. Leslie 12 (6 atk. kam.), V. Šulskis 10 (3/3 dvit.), R. Giedraitis 9, C. Cooperis 9.

Devintą pergalę dvyliktose Lietuvos krepšinio lygos reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo trečią vietą užimantis Klaipėdos „Neptūno“ klubas, sekmadienį namuose 87:85 (25:17, 23:21, 24:21, 15:26) privertęs pasiduoti aštuntoje pozicijoje esančius Utenos „Juventus“ (8 pergalės ir 13 pralaimėjimų) krepšininkus.

„Neptūnas“: Vytautas Šarakauskas 18, Valdas Vasylius 15, Mindaugas Girdžiūnas ir Marius Runkauskas - po 12.

„Juventus“: Edgaras Stanionis 22, Jeremy'is Hazellas 19, Aidas Viskontas 14.

LKL turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, pergalių procentas):