D. Dulkys sužaidė dar vienas solidžias rungtynes ir buvo rezultatyviausias savo komandoje. Lietuvis ant parketo praleido 32 minutes, įmetė 19 taškų (2/6 dvitaškiai, 5/8 tritaškiai), atkovojo 4 kamuolius, atliko tiek pat rezultatyvių perdavimų, perėmė 3 kamuolius, 4 kartus suklydo, išprovokavo 2 varžovų pražangas ir pats 4 kartus prasižengė.

„Stelmet“ aprangą vilkintis M. Česnauskis per 16 minučių pelnė 6 taškus (2/6 tritaškiai), atkovojo kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, išprovokavo 2 varžovų pražangas bei pats kartą prasižengė.

Nugalėtojams 17 taškų įmetė Christianas Eyenga, 16 - Vladimiras Dragičevičius, 13 - Lukaszas Koszarekas.

Pralaimėjusiems Michalas Sokolowskis surinko 17, o Mateušas Kostrzewskis - 11 taškų.

B. Veikalo tritaškiai Vokietijoje skriejo pro šalį

Skaudų pralaimėjimą po dramatiškos kovos patyrė Beno Veikalo atstovaujama Bonos „Telekom Baskets“ (12/7) ekipa, kuri savo žiūrovų akivaizdoje po pratęsimo 90:92 (15:26, 21:17, 23:20, 25:21, 6:8) nusileido Ulmo „Ratiopharm“ (11/8) komandai.

B. Veikalas savo komandai per 25 minutes surinko 12 taškų (2/3 dvitaškiai, 1/6 tritaškiai, 5/7 baudos), atkovojo kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, 2 kartu prarado kamuolį ir 3 sykius pažeidė taisykles.

„Telekom Baskets“: Ryanas Brooksas 20, Tony Gaffney 15 (8 atk. kam.), Jamelas McLeanas ir Benas Veikalas po 12 taškų.

„Ratiopharm“: Willas Clyburnas 19 (12 atk. kam.), Peras Guntheras 17 (3/6 tritaškiai, 5 rez. perdav.), Danielis Theisas 16, Edgaras Sosas - 13 taškų.

Turnyro lentelėje komandos yra greta viena kitos - Bonos klubas rikiuojasi šeštas, tuo tarpu „Ratiopharm“ ekipa žengia septintoje pozicijoje.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.