Pirmojo kėlinuko pradžioje po dviejų Valdemaro Chomičiaus ir vieno Tomo Pačėso tritaškių Modesto Paulausko ir Arvydo Sabonio vadovaujama „Lietuvos“ vyrų rinktinė susikrovė 5 taškų pranašumą - 9:4. Dvi atakas iš eilės sėkmingai užbaigus Rasai-Žemantauskaitei-Matlašaitienei, „LMKL rinktinė“ priartėjo vieno metimo atstumu. Po efektingo Deivido Šembero perdavimo gražią ataką galėjo užbaigti link krepšio įkirtęs A.Duonėla, tačiau, varžovei sukirtus per rankas, į krepšį nepataikė. Žaidimo tempą padidinusios merginos į priekį įsiveržė pačioje kėlinuko pabaigoje, Gretai Šniokaitei pataikius iš toli - 19:20.

Antrajame kėlinuke ėmė ryškėti „LMKL rinktinės“ pranašumas. Indrei Mikelėnaitei įmetus tritaškį, merginos susikrovė 9 taškų pranašumą - 32:23. „Lietuvos“ rinktinė sumažino atsilikimą iki 4 taškų, bet geriausios LMKL krepšininkės dar kartą spurtavo ir po Lauros Juškaitės dvitaškio atitrūko dviženkle persvara - 44:34.

Pertraukos tarpo antrojo ir trečiojo kėlinukų metu į aikštelę varžytis su „LMKL rinktine“ išbėgo Kėdainių SM auklėtinės. Jų pelnyti taškai buvo įskaičiuojami į vyrų komandos sąskaitą. Jaunosios krepšininkės niekuo nenusileido LMKL žvaigždėms. Vyrams sugrįžus į aikštelę, komandas skyrė 11 taškų - 51:40.

Paskutiniame kėlinuke vyrai metėsi į kovą ir po kelių tritaškių sumažino atsilikimą iki 5 taškų (50:55). Po dar vieno tolimo T. Pačėso šūvio, vyrai perėmė kamuolį, o vienas prieš krepšį išbėgęs D. Šemberas pelnė lengvus taškus. Jau kitos atakos metu Virgilijus Alekna pelnė taškus iš po krepšio, išlygindamas rezultatą - 59:59.

Likus žaisti mažiau nei 7 minutes, V. Chomičius tritaškiu išvedė vyrus į priekį, tačiau tokiu pat metimu atsakė Laura Svarytė. Po E. Šikšniūtės dvitaškio merginos atitrūko 4 taškų pranašumu, tačiau per likusį laiką taškus rinko tik vyrai, kurių pergalę lėmė T. Pačėso tolimas metimas.

Audringai žiūrovų palaikomos merginos bandė išsigelbėti paskutinėje atakoje. Treneriai Jurgita Štreimikytė-Virbickienė ir Alfredas Vainauskas į aikštelę metė visas 12 krepšininkių, bet sėkmingos atakos surengti nepavyko.

„Įspūdžiai patys geriausi. Aišku, vyrai galėjo mums šiek tiek nusileisti, nes mes - silpnoji lytis, o čia buvo mūsų šventė. Todėl tikiuosi, kad, vyrams pakvietus mus į savo šventę, laimėsime mes. Tapti naudingiausia nesitikėjau, dar ir dabar dreba rankos, esu tikrai nustebusi“ - įspūdžiais po rungtynių dalinosi naudingiausia „LMKL rinktinės“ krepšininkė L. Svarytė.

Vyrai LMKL „Žvaigždžių dienos” rungtynėse triumfavo antrą kartą lygos istorijoje. Prieš du metus vieno taško persvara (61:60) merginas įveikė „LKL rinktinė”, sudaryta iš lygos trenerių ir darbuotojų.

„LMKL rinktinei” I. Šalkauskė pelnė 13, G. Šniokaitė - 9, E. Šikšniūtė ir L. Juškaitė - 8, H. Meršon - 7, R. Žemantauskaitė-Matlašaitienė - 5, L. Svarytė ir S. Baliutavičiūtė - 4, I. Mikelėnaitė ir J. Marmienė - po 3, S. Daniels - 2 taškus. G. Gutkauskaitė nepasižymėjo.

„Lietuvos“ vyrų rinktinei T. Pačėsas surinko 24, V. Chomičius - 18, E. Jankauskas - 8, A. Duonėla - 5, D. Šemberas ir V. Alekna - po 4, L. Jurčiūtė ir U. Jurčiūtė - po 2 taškus. B. Vanagas taškų nepelnė.

LMKL žvaigždžių dienos snaiperės konkursą laimėjo V. Kuktienė

21 tašką finalo serijoje surinkusi Vita Kuktienė tapo „LMKL snaiperės 2014“ konkurso nugalėtoja „Žvaigždžių dienoje 2014“ Kėdainiuose. Finale Vilniaus „Kibirkšties-VIČI“ komandos krepšininkė rezultatu 21:13 įveikė Ritą Milieškienę. Abi krepšininkės į konkurso finalą pateko pirmą kartą.

Jau po pirmojo etapo konkursas baigėsi praėjusių metų finalininkėms Ritai Žilinskaitei ir penkis kartus „LMKL snaipere“ tapusiai Elai Briedytei, kurioms iki pusfinalio pritrūko vos vieno taiklaus metimo.

Pusfinalyje paskutinė metusi Ieva Stankevičiūtė iš paskutinio taško pataikė visus 5 metimus, tačiau to neužteko patekti į finalą.

Finalinėje serijoje puikiai metusi tritaškius V. Kuktienė nugalėtojos vardą užsitikrino likus 7 metimams.

„Laimėti nesitikėjau, galvojau, kad laimės daugkartinė šio konkurso laimėtoja Ela Briedytė. Konkursui visai nesiruošiau, išvakarėse po treniruotės paprašiau komandos panelių pagalbos vienai serijai ir įmečiau 15 taškų“, – įspūdžiais dalinosi V. Kuktienė.

Paklausta su kuo dalinsis laimėtus 2000 Litų, kuriuos nugalėtojai dovanojo bendrovė „Daumantai LT“, krepšininkė juokavo, kad ją labiausiai džiugina ne pinigai, o atminimo prizas, papildysiantis jos kolekciją.