Lietuvis nugalėtojams pelnė 11 taškų, atkovojo 4 ir perėmė 2 kamuolius, blokavo 2 varžovų metimus, išvengė klaidų ir dusyk prasižengė. Per 26 žaidimo minutes (25:49) M. Griškėnas prametė tritaškį, pataikė 4 dvitaškius iš 6 bei realizavo visus 3 baudų metimus.

16 taškų prie pergalės prisidėjo Tonis Bizaca, 15 – Tobias Borgas, 10 – Martinas Pahlmbladas ir Mike'as Josephas.

Svečių gretose sėkmingiausiai žaidė Kodis Augustusas (17 tšk.), Adamas Roennqvistas (13 tšk.) ir Brandonas Bartonas (10 taškų).

Švedijos čempionate pirmauja Buraso „Basket“ krepšininkai – 22 pergalės ir 2 pralaimėjimai.

Dviejų lietuvių indėlis į Tartu klubo pergalę Estijos krepšinio čempionato rungtynėse – 34 taškai

Penkioliktą pergalę šešioliktosiose Estijos vyrų krepšinio lygos rungtynėse iškovojo ir devynių komandų turnyro lyderiu tapo Tartu „Rock“ klubas su Augustu Pečiukevičiumi bei Vilmantu Diliu.

Penktadienį svečiuose Tartu krepšininkai 75:68 (27:26, 12:15, 21:15, 15:12) įveikė į antrą vietą smuktelėjusią Talino „Kalev-Cramo“ (13/1) ekipą bei nutraukė pastarosios trylikos iš eilės pergalių seriją šiose pirmenybėse.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidęs V. Dilys į aikštės šeimininkų krepšį įmetė 25 taškus, atkovojo 11 ir perėmė 1 kamuolį, dusyk suklydo ir prasižengė 3 kartus. Per 29 žaidimo minutes (29:01) jis prametė tritaškį, pataikė 8 dvitaškius iš 10 bei realizavo 9 baudų metimus iš 16.

13 taškų prie pergalės prisidėjo Gertas Dorbekas, 9 – A.Pečiukevičius, 8 – Janaras Taltsas.

30 su puse minutės aikštelėje praleidęs A. Pečiukevičius pataikė 1 tritaškį iš 2 ir 3 dvitaškius iš 8. Be to po krepšiais jis atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovo metimą bei 4 sykius suklydo.

Šeimininkams 16 taškų pelnė Frankas Elegaras, 15 – Vladas Moldoveanu, 10 – Ty Abbotas.

Trečiojoje pozicijoje lieka Giedriaus Gusto Rakverės „Tarvas“ komanda, laimėjusi 13-a susitikimų iš 19-os.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)