16 taškų nugalėtojams pelnė Travisas Leslie, 11 - Darius Pakamanis, po 10 - Julius Jucikas ir Chrisas Cooperis.

Svečių gretose sėkmingiausiai žaidė Darius Gvezdauskas (19 tšk.), Tautvydas Šležas ir Giedrius Staniulis (po 7 tšk.).

„TonyBet“ po permainingos kovos palaužė pasvaliečius

Prienų „TonyBet“ (16/4) komanda nutraukė dviejų iš eilės pralaimėjimų seriją LKL ir namuose po permainingos kovos įveikė Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (12/8) krepšininkus rezultatu 85:78 (18:23, 24:12, 14:25, 29:18).

„TonyBet“: Gintaras Kadžiulis 21 (6/8 dvitaškiai, 7 rez. perdav.), Artūras Valeika 19, Mindaugas Lukauskis 18 (3/6 tritaškiai, 8 atk. kam.), Martynas Linkevičius 9 taškai.

„Pieno žvaigždės“: Žygimantas Jonušas (4/4 dvitaškiai, 3/5 tritaškiai) ir Dovydas Redikas (9/10 baudos, 10 atk. kam.) po 17, Artūras Jomantas 14 (7/8 dvitaškiai), Rolandas Alijevas 10 (6 rez. perdav.), Egidijus Dimša 9 taškai.

„LSU-Atleto“ ir „Juventuso“ rungtynėse intriga išliko tris kėlinius

LKL rungtynes Kauno rajono „LSU-Atletas“ namuose žaidė su Utenos
„Juventusu“ ir pralaimėjo 63:87 (20:25, 19:28, 11:11, 13:23).

Rezultatyvų pirmą kėlinį geriau sužaidė svečiai iš Utenos, kurie įgijo 5 taškų persvarą – 25:20. Antro kėlinio viduryje atrodė, kad LSU krepšininkai rado savo žaidimą, kai po Karolio Babkausko tritaškio metimo, įsiveržė į priekį 31:29. Vis dėlto „Juventuso“ krepšininkai perėmė iniciatyvą ir įpusėjus rungtynėms pirmavo 53:39.

Ant atsarginių suolo dėl trijų pražangų atsisėdo iki tol sėkmingai žaidęs Šarūnas Vingelis. Didžiąją trečio kėlinio dalį Utenos komanda pirmavo dviženkliu skirtumu, o jo pabaigoje Kauno rajono krepšininkai buvo nežymiai priartėję. Paskutiniame kėlinyje svečiai įgijo 20 taškų persvarą – 70:50, o susitikimo pabaiga tebuvo formalumas.

„LSU-Atletui“ daugiausia taškų - 19 pelnė Tomas Urbonas (9 atk. kam), Šarūnas Vingelis įmetė 16, Vidmantas Sragauskis - 13 (9 at. kam.), Žygimantas Skučas - 9, Karolis Babkauskas ir Aurimas Birgelis - po 3.

„Juventuso“ gretose rezultatyviausi žaidėjai buvo Karolis Petrukonis (28 tšk.), Saulius Kulvietis (15 tšk.) ir Edgaras Stanionis (14 tšk.).

Trenerių komentarai:

„Prieš šias rungtynes dėl nedidelių traumų ar ligos nesitreniravo Žygimantas Skučas, Tomas Urbonas, o Lietuvos studentų krepšinio lygos rungtynėse traumą patyrė Šarūnas Beniušis. Tad šie žaidėjai rungtyniavo nesitreniravę. Sužaidėme neblogų atkarpų, tačiau žaidimui trukdė nelogiški sprendimai, klaidos. Žaidžiame prieš gerai sukomplektuotas komandas, mums dar reikia daug dirbti, kad pasiektume deramą lygį“, - sakė „LSU-Atleto“ vyr. treneris Edas Nickus.

„Nors prametėme visus devynis tritaškius, tačiau sėkmingai žaidėme po krepšiu. Buvo nemažai gražių žaidimo epizodų. Džiaugiuosi, kad komandai galėjo padėti visi žaidėjai. Mūsų komanda rodo vis geresnį žaidimą, tikiuosi, kad nesustosime“, - pastebėjo „Juventus“ klubo vyr. treneris Virginijus Sirvydis.

Po pralaimėjimo „LSU-Atletas“ (3/16) LKL pirmenybėse lieka vienuoliktoje vietoje, „Juventus“ (7/11) – aštuntas. Kitas rungtynes „LSU-Atletas“ žais šį šeštadienį, vasario 1 dieną, namie su Panevėžio „Lietkabeliu“.