Pirmoje komandų akistatoje Prienuose kiek netikėtai lengvai pergalę iškovojo Virginijaus Šeškaus auklėtiniai – 101:83.

Šioms rungtynėms „Žalgirio“ gretose nebuvo registruoti Šarūnas Jasikevičius, Siimas-Sanderis Vene, Artūras Gudaitis ir Tauras Jogėla.

Mačą šešiais taškais iš eilės pradėjo Robertas Javtokas (6:7). Tritaškį pridėjo Tomas Dimša, po Justino Dentmono pasižymėjo Vytenis Lipkevičius (11:9), bet Prienų krepšininkai ir toliau kvėpavo šeimininkams į nugaras (12:11). Pirmajam kėliniui einant į pabaigą suklaidinęs varžovą reidą po krepšiu užbaigė J. Dentmonas, dar du taškus pelnė R. Javtokas, o Artūras Milaknis pataikė dvitaškį su pražanga – 18:16.

Antrojo kėlinio pradžioje 6 taškus pelnė Tadas Klimavičius. Tarp jo metimų įsimaišė Kšištofo Lavrinovičiaus perimtas kamuolys ir idealiai tikslus perdavimas Kasparui Vecvagarui – 26:22. Po mėnesio pertraukos į aikštelę sugrįžęs Martynas Pocius pasižymėjo tritaškiu, padidinusiu „Žalgirio“ persvarą iki 7 taškų (29:22). Prieniškiai ir vėl neatleido vadžių (27:29), bet nesulaikė 6 taškus iš eilės pelniusio Pauliaus Jankūno. Antrąjį kėlinį atkovotu kamuoliu puolime ir taikliu metimu su sirena baigė T. Dimša – 37:31.

Nors J. Dentmonas tolimu dvitaškiu ir T. Klimavičius metimu iš po krepšio atidarė „Žalgirio“ sąskaitą trečiajame kėlinyje, „TonyBet“ žaidėjas Martynas Linkevičius surinko 8 taškus ir persvėrė rezultatą svečių naudai – 43:41. Nepaisant K. Lavrinovičiaus dvitaškio, prieniškiai dar labiau atsiplėšė – 49:43. Į aikštelę grįžęs J. Dentmonas suaktyvino „Žalgirio“ puolimą. Jis pataikė iš vidutinio nuotolio, o veržliai žaidęs V. Lipkevičius pridėjo 5 taškus (50:55). Kiek vėliau R. Javtokas blokavo varžovo metimą bei pelnė dvitaškį. Galiausiai tritaškį pataikė J. Dentmonas ir prieš lemiamą ketvirtį rezultatas buvo lygus – 55:55.

Prasidėjus ketvirtajam kėliniui, P. Jankūnas ir V. Lipkevičius pratęsė „Žalgirio“ spurtą iki 11:0. Po minutės keturis taškus pelnė Artūras Milaknis, tačiau Laimonas Kisielius dviem tritaškiais vėl lygino rezultatą – 63:63. Su tuo nesitaikstė J. Dentmonas, pataikęs tritaškį po P. Jankūno perdavimo ir pridėjęs metimą iš arčiau (68:63). Baudų metimus realizavo V. Lipkevičius ir P. Jankūnas, tolimą dvitaškį pridėjo J. Dentmonas, bet L. Kisielius smeigė dar du tritaškius – 74:69. Intrigai sugrįžti neleido P. Jankūnas ir tritaškį iš kampo pataikęs A. Milaknis – 80:71. Paskutinius keturis rungtynių taškus pelnė R. Javtokas – 84:71.

Kauno „Žalgiris“ (7/3) 84:71 (18:16; 19:15; 18:24; 29:16) Prienų „TonyBet“ (15/3)

„Žalgiris“: Justinas Dentmonas 22 (6 atk. kam., 7 rez. perd.), Robertas Javtokas 14 (8 atk. kam.), Vytenis Lipkevičius ir Paulius Jankūnas po 12, Artūras Milaknis 10, Tadas Klimavičius 8, Tomas Dimša 5, Martynas Pocius 3, Kšištofas Lavrinovičius ir Kasparas Vecvagaras po 2, Vytenis Čižauskas (3:21 min.) taškų nepelnė, o Mindaugas Kupšas nežaidė.

„TonyBet“: Laimonas Kisielius 22 (40:00 min., 5/10 trit., 10 atk. kam.), Martynas Linkevičius 14 (7 atk. kam.), Žygimantas Janavičius 13 (10 rez. perd., 8 išpr. praž.), Artūras Valeika 12, Vaidas Čepukaitis 6, Mindaugas Lukauskis 4.