Rungtynių eiga:

Z. Dowdellas pataikė dvitaškį ir sušvelnino rezultatą iki minimumo - 6:7 (3 min.). Rusai laimėjo atkarpą 5:0 (9:12). Netrukus aikštėje pasirodė Eimantas Bendžius ir Andreasas Glyniadakis, kurie pakeitė Juaną Palaciosą ir Tautvydą Lydeką. Po pirmojo kėlinio „Uniks“ pirmavo 17:23.

Antrojo ketvirčio pradžia svečiams susiklostė nesėkmingai. Tylą puolime nutraukė G. Oreliko tritaškis - 22:30 (13 min.). Be O. Cooko ir D. Songailos žaidusi „Lietuvos ryto“ ekipa įpusėjus rungtynėms turėjo 14 taškų deficitą (30:44).

Po didžiosios pertraukos Kazanės klubas toliau krovėsi persvarą (40:62, 27 min.). Taiklūs Z. Dowdello ir R. Seibučio metimai leido aptirpdyti skirtumą 50:68 (33 min.), tačiau „Uniks“ surengė dar vieną spurtą.

Paskutinis kėlinys tebuvo formalumas. „Lietuvos ryto“ treneris leido pasireikšti mažiau žaidžiantiems krepšininkams - tuo pasinaudojęs E. Bendžius smeigė su tritaškius. Galutinis susitikimo rezultatas - 62:82.

„Unics“: Andrew Goudelockas 17, Kostas Kaimakoglou (4/4 dvitaškiai, 5 atk. kam.) 16, Tywainas McKee 12, Nikos Zisis (4/5 dvitaškiai) 10, Chuckas Eidsonas 7, Nikita Kurbanovas 6.

„Lietuvos rytas“: Juanas Palaciosas (8/15 dvitaškiai, 5 atk. kam.) 16, Renaldas Seibutis (5/8 dvitaškiai, 5 rez. perd.) ir Zabianas Dowdellas po 14, Eimantas Bendžius 6, Gediminas Orelikas 3, Martynas Gecevičius (1/5 dvitaškiai, 0/6 tritaškiai) ir Stevanas Jelovacas po 2.