Lietuvio indėlis į pergalę 2 taškai, 5 atkovoti kamuoliai, rezultatyvus perdavimas, blokuotas varžovo metimas, klaida ir pražanga. Per 13 su puse minutės D. Krestininas pataikė 1 dvitaškį iš 4.

23 taškus nugalėtojams pelnė J. P. Prince'as, 16 – Filipas Dylewiczius, 13 – Damianas Kuligas.

Pralaimėjusiųjų gretose sėkmingiausiai žaidė Andrew Fitzgeraldas (15 tšk.), Szymonas Lukaszniakas (12 tšk.) ir Marcinas Nowakowskis (11 taškų).

Lygos lydere lieka čempionės titulą ginanti Zelionos Guros „Stelmet“ (12/2) ekipa su Mantu Česnauskiu, o į trečią poziciją smuktelėjo Dariaus Maskoliūno treniruojama Sopoto „Trefl“ (10/3) komanda su Šarūnu Vasiliausku.

Deivido Dulkio Vloclaveko „Anwil“ (9/5) klubas užima ketvirtą vietą, Gdynės „Asseco“ (6/8) ekipa su Ovidijumi Galdiku – aštunta, o autsaiderės pozicijoje lieka Ovidijaus Varanausko Gdansko Starogardo „Polpharma“ (3/11) komanda.

M. Griškėno indėlis į pergalę – 10 taškų

Devynioliktą pergalę 22-ose reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo antrą vietą Švedijos vyrų krepšinio lygoje užimantis čempionas Sioderteljės „Kings“ klubas su Mantu Griškėnu, svečiuose 87:70 (27:16, 20:13, 21:16, 19:25) nugalėjęs aštuntoje pozicijoje esančius Jemtlando „Basket“ (7 pergalės ir 15 pralaimėjimų) krepšininkus.

Nuo suolo mačą pradėjęs lietuvis nugalėtojams pelnė 10 taškų, atkovojo 4 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išvengė klaidų ir dukart prasižengė. Per 28 žaidimo minutes (28:08) M. Griškėnas pataikė 4 dvitaškius iš 9 bei realizavo 2 baudų metimus iš 4.

22 taškais prie pergalės prisidėjo Tonis Bizaca, 21 – Martinas Pahlmbladas, 9 – Johnas Robersonas.

Šeimininkų gretose išsiskyrė Brandonas Petersonas (23 tšk.), Egalas Salemanas (10 tšk.), Adama Darboe ir Jawanas Carteris (po 9 taškus).

Švedijos krepšinio lygoje pirmauja jau 21-ą susitikimą iš eilės devyniolika pergalių iškovoję Buraso „Basket“ krepšininkai.

Estijos krepšinio čempionato rungtynėse trys lietuviai pelnė 50 taškų

Keturioliktą pergalę penkioliktose Estijos vyrų krepšinio lygos rungtynėse iškovojo antrą vietą devynių komandų turnyre užimantis Tartu „Rock“ klubas su Augustu Pečiukevičiumi bei Vilmantu Diliu, svečiuose 96:76 (21:18, 31:23, 24:13, 20:22) nugalėjęs trečioje pozicijoje likusią Giedriaus Gusto Rakverės „Tarvas“ ekipa, kuriai tai buvo jau šeštoji nesėkmė per aštuoniolika mačų.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidęs A .Pečiukevičius į aikštės šeimininkų krepšį įmetė 17 taškų, atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, sykį suklydo ir prasižengė 3 kartus. Per 20 su puse minutės (20:23) jis pataikė visus metimus – tritaškį, 4 dvitaškius ir 6 baudų metimus.

16 taškų prie pergalės prisidėjo Valmo Kriisa, 14 – V. Dilys, 13 – Joosepas Toome.

Beveik 17 minučių aikštelėje praleidęs V. Dilys pataikė vienintelį tritaškį, 3 dvitaškius iš 6 bei realizavo 5 baudų metimus iš 10. Be to po krepšiais jis atkovojo 8 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, dusyk suklydo ir triskart prasižengė.

Rezultatyviausiai šeimininkų gretose žaidusio G. Gusto sąskaitoje 19 taškų, 3 sugriebti ir 2 perimti kamuoliai, 2 klaidos ir išnaudotas 5 pražangų limitas. Per 32 su puse minutės (32:36) jis pataikė 8 dvitaškius iš 19 bei visus 3 baudų metimus.

12 taškų į svečių krepšį įmetė Raitas Keerlesas, 10 – Juris Umbraško, 8 – Mihkelas Krugas.

Estijos krepšinio lygos pirmauja visus 10 mačų laimėjusi Talino „Kalev-Cramo“ ekipa.