Nugalėtojų gretose dar kartą išsiskyrė 18 taškų surinkęs ir 10 atšokusių kamuolių sugriebęs kroatas Krešimiras Lončaras. Buvęs žalgirietis iš Kroatijos Marko Popovičius per 18 minučių įmetė 14 taškų (1/1 dvitaškiai, 4/6 tritaškiai) ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus. Po 10 taškų įmetė amerikietis Paulas Davisas (5/6 dvitaškiai) ir suomis Petteri Koponenas.

Svečiams Daganas Yivzori pelnė 11 (2/6 dvitaškiai, 2/7 tritaškiai), Donta Smithas - 10, o Ike Ofoegbu - 9 taškus.

K. Kemzūros auklėtiniai nukovė Italijos čempionus

Pirmą pergalę Europos taurės turnyro LAST-32 etape iškovojo Kęstučio Kemzūros treniruojamas Nymburko ČEZ (1/1) klubas. Čekijos čempionai K grupės rungtynėse namuose po atkaklios kovos 78:75 (16:12, 21:26, 18:16, 23:21) parklupdė Sienos „Montepaschi“ (0/2) komandą.

ČEZ: Dylanas Pege'as 22 (6/6 dvitaškiai, 3/4 tritaškiai), Radoslavas Rančikas 20 (7/8 baudos, 5 atk. kam.), Petras Benda 12 (5/5 dvit.), Vlado Ilievskis 8 taškai.

„Montepaschi“: Marquezas Haynesas 14, Jeffrey Viggiano 12, Spenceris Nelsonas (4/5 dvitaškiai) ir Othello Hunteris (6 atk. kam.) po 11, Joshua Carteris 10 taškų.

Kijevo klubo krepšininkai iš Lietuvos - rezultatyvūs

Pirmą pergalę LAST-32 etapo M grupėje iškovojo Kijevo „Budivelnik“ (1/1) klubas, kuriam atstovauja trys krepšininkai iš Lietuvos. Kijeviečiai namuose 88:76 (24:23, 28:21, 21:19, 15:13) įveikė Liublianos „Union Olimpija“ (0/2) komandą su Deividu Gailiumi.

Darjušas Lavrinovičius per 27 minutes pelnė 23 taškus (7/9 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai, 3/3 baudos) ir 8 atkovojo kamuolius.

Per 20 minučių Michailas Anisimovas surinko 15 taškų (7/10 dvitaškiai, 1/4 baudos) ir sugriebė 5 kartus kamuolį po krepšiais.

Dainius Šalenga per 23 minutes pelnė 4 taškus (1/6 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 2/2 baudos) ir atkovojo 6 kamuolius

Slovėnų ekipai D. Gailius per 31 minutę pelnė 18 taškų (5/10 dvitaškiai, 2/7 tritaškiai, 2/2 baudos) ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

M. Česnauskio kuklus indėlis į lenkų klubo taupyklę

Manto Česnauskio atstovaujama Zielonos Goros „Stelmet“ (0/2) komanda svečiuose 74:76 (19:23, 17:21, 9:17, 29:15) pralaimėjo Ostendės „Telenet“ (1/1) ekipai. Beveik 14 minučių žaidęs M. Česnauskis įmetė tik 2 taškus (1/1 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai).

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.