Starto penkete žaidęs lietuvis pelnė 13 taškų, po krepšiais atkovojo 5 bei perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, po kartą suklydo bei prasižengė. Per daugiau nei 29 žaidimo minutes (29:16) Giedrius Gustas pataikė 4 dvitaškius iš 10 ir realizavo 5 baudų metimus iš 7.

27 taškais prie pergalės prisidėjo Kristo Saage, 19 - Raitas Keerlesas, 15 - Silveris Leppikas, 12 - Maris Laksa, 11 - Mihkelis Kurgas.

Estijos krepšinio lygos pirmauja visus 10 mačų laimėjusi Talino „Kalev-Cramo“ (10/0) ekipa, o Tartu „Rock“ (13/1) klubas su Augustu Pečiukevičiumi bei Vilmantu Diliu užima antrą vietą.

Aštunta A. Mažučio atstovaujamos komandos nesėkmė Latvijos čempionate

Aštuntą pralaimėjimą dvidešimtose Latvijos vyrų krepšinio čempionato rungtynėse patyrė, tačiau penktą vietą dvylikos komandų turnyre išsaugojo Liepojos „Triobet“ klubas su Andriumi Mažučiu, svečiuose 96:105 (23:21, 9:25, 18:23, 46:36) turėjęs pripažinti devintoje pozicijoje esančių BK „Jelgava“ (7 pergalės ir 12 pralaimėjimų) krepšininkų pranašumą.

Starto penkete žaidęs lietuvis savo komandai pelnė 9 taškus, perėmė 2 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, po dusyk suklydo bei prasižengė. Per daugiau nei 31 žaidimo minutę (31:16) Andrius Mažutis prametė visus 3 tritaškius, pataikė visus 3 dvitaškius ir realizavo 3 baudų metimus iš 4.

19 taškų į nugalėtojų krepšį įmetė Kristapas Migliniekas, 18 - Artis Ate'as, 13 - Robertas Freimanis, po 12 - Renaras Magone'as ir Arnoldas Helmanis.

33 taškais prie pergalės prisidėjo Edgaras Krūminis, 29 - Artūras Bricis, 16 - Sandis Silavas, 11 - Gatis Justovičius.

Latvijos krepšinio lygoje pirmauja penkis mačus iš eilės laimėjęs šalies čempionas Rygos VEF klubas, kurį treniruoja Ramūnas Butautas, o „BK Saldus“ (8/12) ekipa su Mindaugu Stašiu ir Raimundu Daniu - aštunta.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (5)