Šeimininkų neišgelbėjo ir solidus M. Kuzminsko pasirodymas: lietuvis per 21 min. pelnė 13 taškų (5/7 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai) ir atkovojo 3 kamuolius.

D. Sabonis per 5 min. surinko 1 tašką (0/1 dvitaškis, 1/2 bauda) ir -2 naudingumo balus.

„Unicaja“: Zoranas Dragičius 22, Earlas Calloway 17, Mindaugas Kuzminskas 13, Vladimiras Štimacas 10 taškų.

„Laboral Kutxa“: Andresas Nocioni 20 (4/4 tritaškiai, 9 atk. kam., 25 naud. balai), Lamontas Hamiltonas ir Fernando San Emeterio po 13, Walteris Hodge 10 taškų.

E grupės varžybas sėkmingai pradėjo ir Atėnų „Panathinaikos“ (1/0) vyrai. Jono Mačiulio atstovaujami graikai savo arenoje 73:57 (20:14, 18:17, 14:9, 21:17) pranoko Milano „Emporio Armani“ (0/1) kolektyvą.

J. Mačiulis per 24 min. įmetė 5 taškus (1/1 dvitaškis, 1/3 tritaškis), atkovojo 4 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

„Panathinaikos“: Jamesas Gistas 12, Roko Leni Ukičius 11, Ramelas Curry ir Antonis Fotsis po 10, Stephane Lasme 7 taškai (13 atk. kam.).

„Emporio Armani“: Alessandro Gentile 14, Keithas Langfordas 11, Curtis Jerrellsas 9, Gani Lawalas 7 taškai.

Barselonos „Barcelona“ (1/0) jau per pirmus du kėlinius užgesino visas Stambulo „Anadolu Efes“ ambicijas ir nugalėjo varžovus rezultatu 84:65 (25:16, 27:13, 13:20, 19:16).

„Barcelona“: Juanas Carlosas Navarro 21 (5/8 tritaškiai), Bradas Olesonas 13, Kostas Papanikolaou 12, Joey Dorsey 10 taškų (5/6 dvitaškiai, 11 atk. kam.).

„Anadolu Efes“: Semihas Erdenas 15, Duško Savanovičius 12, Keremas Gonlumas 10, Zoranas Planiničius 9 taškai.

F grupėje pergalingai startavo Tel Avivo „Maccabi“ (1/0) komanda. Davido Blatto auklėtiniai F grupės rungtynėse svečiuose po atkaklios kovos 90:84 (25:23, 15:24, 23:18, 27:19) palaužė Stambulo „Galatasaray“ (0/1) pasipriešinimą.

Nors iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus žaisti 5 minutėms šeimininkai po taiklaus tolimo Zorano Ercego metimo dar pirmavo 74:72, nuo šio momento iniciatyvą perėmė Tel Avivo klubas. Surengę galingą spurtą 12:0 svečiai išsiveržė į priekį dviženkliu taškų skirtumu ir pergalės iš savo rankų jau nepaleido.

„Galatasaray“: Carlosas Arroyo 19 (5/8 tritaškiai), Zoranas Ercegas 17, Enderas Arslanas 12, Henry Domercantas 11 taškų.

„Maccabi“: Ricky Hickamanas 24, Yogevas Ohayonas 15, Devinas Smithas 14 (10 atk. kam.), Alexas Tyusas 12 taškų (6/7 dvitaškiai, 11 atk. kam.).

Toliau šį sezoną nenugalimai žaidžia Madrido „Real“ (1/0) klubas, kuris ketvirtadienį išvykoje 80:64 (29:17, 18:22, 11:10, 22:15) parklupdė Belgrado „Partizan“ (0/1) krepšininkus.

Ketvirto kėlinio viduryje serbai buvo atkūrę intrigą (57:63), tačiau neilgam, nes „Real“ netrukus atsakė savo atkarpa 14:2 ir išsprendė visus klausimus.

„Partizan“: Tarence Kinsey 17, Bogdanas Bogdanovičius 15, Joffrey Lauvergne 13 (13 atk. kam.), Draganas Milosavljevičius 9 taškai.

„Real“: Rudy Fernandezas ir Sergio Rodriguezas po 16, Ioannis Bourousis 15 (9 atk. kam., 25 naud. balai), Felipe Reyesas 10 taškų.

Primename, kad šioje grupėje grumsis ir Lietuvos čempionas Kauno „Žalgiris“.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (69)