Gausiai Mykolo Romerio universiteto krepšinio salę užpildę aistruoliai pamatė viską ką galėjo: ir nesuvaidintą kovą mačo pabaigoje, ir šou elementus, ir taiklių tolimų metimų serijas, ir dėjimus. Labdaringose-kalėdinėse krepšinio rungtynėse be visada žavių „Kibirkšties-VIČI merginų krepšinio šventę kūrė jau minėta „auksinė žuvelė“ R.Meilutytė, dainininkai Donatas Montvydas ir Petras Daunys, šokių projekto dalyvis Matas Niparavičius, komikas Paulius Ambrazevičius, laidų vedėjas Giedrius Masalskis bei kiti.

„Paskutinį kartą krepšinį žaidžiau prieš aštuonerius metus, tad grįžti į aikštelę buvo smagu. Esu atsakinga, tad žaidžiau labai atsargiai, saugojausi, kad negaučiau traumos. Gal dėl to pavyko įmesti tik 3 taškus,“- po rungtynių kalbėjo olimpinė čempionė Rūta Meilutytė. – Patiko rungtynių idėja, jų paskirtis ir tikslas. Pati turiu labdaros fondą, tad suprantu, ką tai reiškia.“

„Prieš rungtynes abejojau, ar žaisiu, nes skauda nugarą, bet paskui nusprendžiau, kad išbėgsiu, nes su Rūta Meilutyte ir „Kibirkštim-VIČI“ tik kartą metuose galima pažaisti, – po mačo teigė „Kažkur Matyti“ komandos narys, komikas Paulius Ambrazevičius. – Šiandien buvau žaidžiantysis treneris ir prieš rungtynes motyvacinėje kalboje sakiau, kad aš du kartus iš eilės prieš „Kibirkštį-VIČI“ nepralaimiu. Ir jeigu vyrai nenori laimėt dėl savęs, tai tegul laimi dėl manęs! Nelaimėjom, bet ir nepralaimėjom – kovingos lygiosios yra labai gražus rezultatas tokio pobūdžio rungtynėms“.

Tris kėlinius atsilikinėję „Kažkur Matyti“ komandos atstovai per paskutines dešimt minučių susikaupė, panaikino „Kibirkšties-VIČI“ komandos pranašumą ir paskutinėmis minutėmis patys išsiveržė į priekį, tačiau taiklūs Gretos Šniokaitės baudų metimai leido Lietuvos čempionėms išplėšti lygiąsias.

„Leidome vyrams pasivyti, kad trečius metus iš eilės nebūtų labai liūdni, galės dabar džiūgauti“, – po mačo šypsojosi „Kibirkšties-VIČI“ narė G. Šniokaitė.

Šįkart „Kibirkšties-VIČI“ merginoms padėjo ir komandos vyrai: treneriai, gydytojas, personas. Į krepšinio aikštelę trumpam sugrįžo ir vienintelė WNBA žaidusi lietuvė, vyriausioji moterų komandos trenerė Jurgita Štreimikytė-Virbickienė. Buvusi krepšininkė po techninės „Kažkur Matytų“ pražangos į vyrų krepšį metė dvi baudas.

„Tai mūsų vyrai ir buvo silpniausia komandos dalis, – juokėsi J. Štreimikytė-Virbickienė. – Jie leido varžovams mus pasivyti“.

„Kažkur Matyti“ komandoje buvęs profesionalus krepšininkas Žydrūnas Stankus surinko 36 taškus, P. Daunys įmetė 20, M. Niparavičius – 7. Rūta Meilutytė debiutavo pelnydama 3 taškus.

„Kibirkšties-VIČI“ ekipoje Lina Pikčiutė surinko 16 taškų, Vita Kuktienė ir fizinio rengimo treneris Martas Skrabulis po 15, Greta Šniokaitė ir Ieva Šimkutė po 12.

„Galėčiau mūsų merginoms padėti ir Eurolygoje, – po mačo šypsojosi „Kibirkšties-VIČI“ treneris M. Skrabulis. – Smagi šventė, viskas gražu. Džiugu, kad šventiniu laikotarpiu galime padaryti dar vieną gerą darbą“.