D. Gailius aikštelėje praleido 26 minutes, pelnė 19 taškų (5/9 dvit., 3/5 trit.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, kartą sulydo, 4 kartus prasižengė ir išprovokavo vieną pražangą bei mačą baigė surinkęs 16 naudingumo balų.

„Union Olimpija“: Deividas Gailius 19, Alexas Stephensonas 17 (8 atk. kam., 25 n.b.), Ante Omičius 16 (8 atk. kam., 22 n.b.), Sasu Salinas 13.

„KK Zadar“: Josipas Sobinas 16 (7/9 dvit., 2/5 baud.), Marko Ramljakas 10, Toni Prostranas ir Toni Dijanas po 9.

Rezultatyvus R. Kaukėno žaidimas komandos nuo pralaimėjimo neišgelbėjo

Šeštą nesėkmę Italijos čempionate patyrė Emilijos Redžo „Trenkwalder“ (5/6) komanda su Rimantu Kaukėnu. Klubas svečiuose 67:72 (20:18, 20:16, 13:13, 25:14) neatsilaikė prieš Romos „Acea“ (7/4) krepšininkus.

R. Kaukėnas buvo vienas rezultatyviausių savo ekipoje. Gynėjas per 34 minutes pelnė 15 taškų (6/10 dvit., 0/2 trit., 3/4 baudos), atkovojo 2 kamuolius bei atliko tiek pat rezultatyvių perdavimų.

Nugalėtojų gretose nesustabdomai rungtyniavo Phillas Gossas pelnęs 26 taškus, Jimmy Baronas įmetė 16, Jordanas Tayloras pridėjo 12 taškų.

Pralaimėjusių gretose Andrea Cinciarini ir Ojars Silinsas surinko po 15 taškų.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.