Pirmo kėlinuko viduryje aikštelės šeimininkės po Lidijos Panasiuk dvitaškio dvitaškio pirmavo 13:4. Vilnietės atsakė rezultatyvia atkarpa, per kurią be atsako pelnė 8 taškus ir sušvelnino atsilikimą iki minimumo. Likus žaisti pusę minutės, Ieva Černiauskaitė dvitaškiu išvedė „Jaunuosius talentus“ į priekį - 14:15.

Antro kėlinuko pradžioje Rita Žilinskaitė tolimu metimu ne tik sugrąžino persvarą uteniškėms, bet ir pradėjo galingą komandos spurtą, per kurį „Utena“ akimirksniu susikrovė net 16 taškų pranašumą - 36:20.

Nors po didžiosios pertraukos Agnė Bobinaitė sėkmingai užbaigė dvi atakas iš eilės, sumažindama sostinės komandos atsilikimą iki 10 taškų, tačiau, iki ketvirčio pabaigos likus žaisti mažiau nei keturias minutes, „Jaunųjų talentų“ deficitas padvigubėjo - 54:34. Vilnietės rankų nenuleido. A. Bobinaitė pataikė dar vieną tritaškį ir pradėjo sėkmingą viešnių atkarpą, kuri nusikėlė į ketvirtą kėlinuką.

Po viešnių spurto, kurį tolimu metimu užbaigė Austėja Širšinaitytė, skirtumas ištirpo iki 10 taškų - 56:46, o treneris Alfredas Vainauskas buvo priverstas prašyti minutės pertraukėlės. Pirmus savo taškus pelnius „Utenos“ gretose debiutavusiai amerikietei Sakellie Daniels ir tritaškį pridėjus R. Žilinskaitei, atrodė, kad rungtynių baigtis jau aiški. Tačiau, „Jauniesiems talentams“ suaktyvinus gynybą, aikštelės šeimininkės prarado 4 kamuolius ir per 4 minutes nesugebėjo surengti rezultatyvios atakos.

Akvilė Vitunskaitė surinko 6 iš 10 „sausų“ Vilniaus komandos taškų, po kurių viešnios išlaikė intrigą dvikovoje - 61:56. Bet K. Alminaitė nutraukė „Utenos“ taškų „badą“ dvitaškių metimu, dar vieną tritaškį pataikė R. Žilinskaitė ir, susigrąžinusi dviženklę persvarą, Utenos komanda pergalės iš rankų neišleido.

„Utena“: Kristina Alminaitė 22 (13 atk. kam., 6 blk.), Rita Žilinskaitė 18, Lidija Panasiuk 11, Eglė Žygelytė 6, Sakellie Daniels 4 taškai (9 rez. perdav).

„Jaunosios talentės“: Agnė Bobinaitė 12, Austėja Širšinaitytė 10 taškų.