Iki trečio kėlinio pabaigos likus žaisti tris minutes „Nevėžis“ atsiliko minimaliu rezultatu (40:41, 27-ąją min.). Visgi svečiai šovė į priekį 12:2 ir susikrovė dviženklę persvarą (53:42, 31-ą min.).

Įpusėjus paskutiniam ketvirčiui alytiškiai surengė dar vieną spurtą 9:0 ir mačo nugalėtojas niekam nebekėlė abejonių (62:46, 37-ą min.).

„Dzūkija“ tiesiog dominavo po krepšiais – atkovojo 51 kamuolių, tuo tarpu šeimininkai sugriebė vos 23. Kėdainiečiai taip pat pataikė vos kas trečią dvitaškį (11/33).

„Nevėžiui“ šiame susitikime negalėjo padėti kelio kremzlę susižeidęs Tyrone'as Brazeltonas, čiurnos raiščius pasitempęs Valdas Dabkus bei nugaros skausmų kamuojamas Povilas Butkevičius.

Kėdainių ekipoje debiutavo naujausias pirkinys Aurimas Adomaitis. Jis per 15 minučių pelnė 4 taškus (1/3 dvitaškių, 2/3 baudų), atkovojo 2 kamuolius ir išprovokavo 3 pražangas.

Mindaugas Lukošius (Alytaus „Dzūkijos“ vyriausiasis treneris): „Nepaisant laimėtų rungtynių, turėjome didelį rezervą, kadangi padarėme 22 klaidas, prametėme nemažai metimų bei prisidėjo dešimt nepataikytų baudos metimų.
Šiandien labiausiai esu patenkintas gynyba. Žaidėjai noriai gynėsi, teigiamomis emocijomis kompensavo žaidimo trūkumus. Šiandien atvykome siekti pergalės ir aš buvau įsitikinęs, jog jei nelaimėsime, tai bent jau pralaimėsime nedideliu taškų skirtumu. Nusipelnėme pergalės ir tik vienu metu antrajame kėlinyje varžovai buvo persvėrę rungtynių eigą savo naudai“.

Gintaras Leonavičius (Kėdainių „Nevėžio“ vyriausiasis treneris): „Kiekvienose rungtynėse tenka rungtyniauti vis kita sudėtimi, todėl esame išsimušę tiek gynyboje, tiek puolime. Komandoje vyksta daug rotacijų, tai nėra gerai. Manęs nenustebino puikus alytiškių žaidimas. Su žaidėjais turėsime susitikti ir gerai pasitreniruoti. Negaliu vertinti A. Adomaičio žaidimo. Jis tik vakar prisijungė prie komandos, todėl šiandien jam galėjo padėti tik sėkmė. Sunku buvo tikėtis sėkmingo naujoko žaidimo“.

„Nevėžis“: Arvydas Šikšnius 18, Gintaras Leonavičius 17, Simas Buterlevičius 9 (1/6 trit.);

„Dzūkija“: Giedrius Staniulis 24 (10 atk. kam., 11/13 dvit.), Martynas Paliukėnas 8, Paulius Dambrauskas 7 (9 rez. perd.), Eigirdas Žukauskas 7.

Kitų LKL sekmadienio susitikimų rezultatai:

Utenos „Juventus“ – Prienų „TonyBet“ - 64:74 (20:21, 19:19, 13:21, 12:13)

„Juventus“: Averon Matthews 18, Edgaras Stanionis 14, Saulius Kulvietis 10;

„TonyBet“: Mindaugas Lukauskis 17, Gintaras Kadžiulis 13, Martynas Linkevičius 11.

Šiaulių „Šiauliai“ – Pasvalio „Pieno žvaigždės“ - 76:74 (9:18, 19:19, 19:23, 29:14)

„Šiauliai“: Rokas Giedraitis 20, Darius Pakamanis ir Julius Jucikas - po 13;

„Pieno žvaigždės“: Žygimantas Jonušas 27, Egidijus Dimša ir Rolandas Alijevas - po 11.

LKL turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, pergalių procentas):