Šios rungtynės įsimintinomis tapo „Juventus“ ekipos kapitonui Gintautui Matulius. 10 taškų šiame mače pelnęs puolėjas rezultatyviausių visų laikų „Juventus“ ekipos krepšininkų sąraše aplenkė Žydrūną Urboną ir paliko į antrąją poziciją.

Du su puse kėlinio varžovus besiviję Utenos krepšininkai rezultatą persvėrė įpusėjus trečiajam, kai po įspūdingo A.J.Matthewso „bloko“ greitą aikštės šeimininkų ataką dvitaškiu su pražanga baigė Aidas Viskontas. Po netikslaus baudos metimo Utenos krepšininkai atkovojo kamuolį puolime, o tas pats A. Viskontas tolimu metimu išvedė „Juventus“ komandą į priekį – 46:45. Nors svečiai netruko susigrąžino pranašumą, prieš lemiamą ketvirtį Rimanto Grigo treniruojama komanda turėjo tik dviejų taškų persvarą – 53:51.

Ketvirtąjį kėlinį keturiais taškais iš eilės pradėjęs Darrickas Leonardas vėl padidino pasvaliečių atotrūkį (57:51), tačiau po Nikitos Barinovo tritaškio, likus žaisti tris minutes, aikštės šeimininkų deficitas vėl tapo minimalus – 63:64. Dvi minutes nei vienai komandai nepelnius taškų, Aliaksandras Kudriavcevas baudos metimu padidino „Pieno žvaigždžių“ komandos atotrūkį iki dviejų (65:63) ir paliko uteniškiams 18 sekundžių.

Pražanga sustabdytas N. Barinovas pataikė vieną metimą (64:65), o Evaldas Kairys atsakė tuo pačiu – 66:64. „Juventus“ komanda išplėšti pergalei turėjo dar keturias sekundes, tačiau desperatiškas N. Barinovo metimas iš aikštės vidurioaikštės  aidint finalinei sirenai tikslo nepasiekė.

„Juventus“ komandai po 11 taškų surinko Aidas Viskontas (9 kld.) ir Saulius Kulvietis (dvitaškiai 3/10, 5 atk. kam.), 10 – Gintautas Matulis, po 9 – Edgaras Stanionis ir A.J.Matthewsas, 6 – Nikita Barinovas, 5 – Tomas Černeckis, 3 – Simonas Kymontas (6 atk. kam.).

Nugalėtojų gretose išsiskyrė Egidijus Dimša (12 tšk., 8 atk. kam.), Aliaksandras Kudriavcevas (10 tšk.) be Žygimantas Jonušas ir Evaldas Kairys (po 9 tšk.).

C grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškai):