M. Kuzminskas per aikštelėje praleistas 5 minutes atkovojo kamuolį, suklydo ir tris sykius prasižengė, o D. Sabonis nerungtyniavo.

„Galatasaray“: Carlosas Arroyo 22 (5 rez. perd.), Enderas Arslanas 17 (4 rez. perd.), Malikas Hairstonas 13, Milanas Mačvanas 9 (8 atk. kam.).

„Unicaja“: Carlosas Suarezas 16 (8 atk. kam., 5 kld.), Nikas Caneris-Medley'us 14, Zoranas Dragičius 10, Franas Vazquesas 8.

Kitame grupės mače Sienos „Montepaschi“ (3/5) klubas 60:59 (18:17; 12:13; 17:19; 13:10) palaužė išsišokėlės Zielona Guros „Stelmet“ (2/6) komandos pasipriešinimą. Lenkijos čempionai visas rungtynes žaidė taškas į tašką, tačiau sėkmė šypsojosi Italijos čempionams - Jeffas Viggiano paskutinėmis sekundėmis smeigė taiklų tolimą metimą.

„Montepaschi“: Erickas Greenas 13, Danielis Hackettas 12, Joshua Carteris 10, Jeffrey Viggiano 8.

„Stelmet“: Vladimiras Dragiševičius 20, Christianas Eyenga 16, Aaronas Celas, Kamilas Chanas ir Craigas Brackinsas po 5.

Aštuntą pergalę iš eilės Eurolygos turnyre iškovojo Eurolygos čempionė Pirėjo „Olympiacos“ (8/0) komanda. C Grupės lyderis svečiuose itin rezultatyviose rungtynėse 105:103 (28:22, 31:28, 21:27, 25:26) pranoko Miuncheno „Bayern“ (3/5) komandą.

„Olympiacos“: Stratos Perperoglou (6/6 dvit., 3/6 trit.) – 25, Vassilis Spanoulis (4/5 dvit., 4/7 trit., 30 naud. bal.) – 24, Bryantas Dunstonas (7 atk. kam.) – 13, Kostas Sloukas 11.

„Bayern“: Malcolmas Delaney (6 rez. perd.) – 22, Heiko Schafartzikas (5/8 trit.) 21, Johnas Bryantas (6 atk. kam.) – 16, Borisas Savovičius 11.

Įspūdingas M. Kalniečio žaidimas „Lokomotiv-Kuban“ nuo pralaimėjimo neišgelbėjo

Eurolygos D grupės, kurioje rungtyniauja ir Vilniaus „Lietuvos rytas“ (1/6), lyderis Krasnodaro „Lokomotiv Kuban“ (6/2) klubas su Mantu Kalniečiu ir Simu Jasaičiu patyrė antrąją nesėkmę stipriausiame Senojo žemyno krepšinio turnyre.

Ketvirtadienį Rusijos komanda Izraelyje 73:75 (17:18, 23:21, 13:24, 20:12) nusileido Tel Avivo „Maccabi“ (6/2) komandai.

Paskutinę minutę svečių snaiperis Krunoslavas Simonas prametė abi baudas, o lemiamoje atakoje tikslo nepasiekė M. Kalniečio bei Marcuso Williamso metimai.

M. Kalnietis per 38 minutes pelnė 18 taškų (4/8 dvit., 2/6 trit., 4/5 baudų) ir buvo rezultatyviausias pralaimėjusių gretose. Lietuvis taip pat atkovojo 7 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 5 varžovų pražangas, sykį suklydo ir 3 kartus pažeidė taisykles.

S. Jasaitis per 23 minutes įmetė 3 taškus (0/2 dvit., 1/3 trit.), sugriebė 2 atšokusius kamuolius, sykį suklydo ir triskart prasižengė.

„Lokomotiv-Kuban“: Mantas Kalnietis 18, Krunoslavas Simonas 15, Richardas Hendrixas 11 (9 atk. kam.).

„Maccabi“: Sofoklis Schortsanitis 15, Davidas Blu 13, Joe Inglesas (3/4 trit., 7 atk. kam., 6 rez. perd.) ir Guy'us Pnini po 9.

„Budivelnik“ su lietuviais sutriuškintas Belgrade

A grupės autsaiderių dvikovoje trijų lietuvių atstovaujamas Kijevo „Budivelnik“ (1/7) klubas svečiuose 61:76 (13:17; 14:25; 10:17; 17:24) nepasipriešino Belgrado „Partizan“ (2/6) krepšininkams.

Starto penkete rungtynes pradėjęs Darjušas Lavrinovičius per aikštelėje praleistas 30 minučių pelnė 11 taškų (5/5 dvit., 0/4 trit., 1/1 baud. met.), atkovojo 6, perėmė ir prarado po 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo 3 varžovų metimus, du sykius prasižengė ir išprovokavo 3 pražangas.

Dainius Šalenga taip pat žaidė nuo pat mačo pradžios ir per 24 minutes surinko 11 taškų (5/6 dvit., 0/3 trit., 1/1 baud. met.). Puolėjas taip pat atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius, atliko du rezultatyvius perdavimus, dusyk prasižengė ir išprovokavo 4 varžovų pražangas.

15 minučių rungtyniavęs Michailas Anisimovas rungtynes taip pat pradėjo starto penkete. Aukštaūgis spėjo pasižymėti 6 taškais (3/7 dvit.), 2 atkovotais kamuoliais, 1 klaida ir 2 pražangomis.

„Budivelnik“: Darjušas Lavrinovičius ir Dainius Šalenga po 11, Daequanas Cookas ir Ricky Minardas po 8.

„Partizan“: Joffrey Lauvergne 18 (8 atk. kam.), Bogdanas Bogdanovičius 15 (10 rez. perd., 6 atk. kam., 5 per. kam., 6 kld., 28 naud. bal.), Draganas Milosavljevičius 14, Tarence Kinsey 10.