Rungtynių pradžia nieko blogo kauniečiams nežadėjo - jie startavo „sausu“ spurtu 11:0. Tačiau ši sėkminga rungtynių pradžia padarė meškos paslaugą varžovams, kurie dar pirmame kėlinyje sugebėjo išlyginti rezultatą (18:18).

Per antrą kėlinį kauniečiams pavyko šiek atitolti (42:37), tačiau po pertraukos Lietuvos čempionų klaidomis pasinaudoję ir tritaškius sėkmingai švaistę prancūzai perėmė iniciatyvą ir išsiveržė į priekį (51:53).

Lemiamas ketvirtas buvo tikras nervų karas, o pirmaujanti komanda nuolatos keitėsi. Po spurto 9:0 „Žalgiris“ įgijo šešių taškų pranašumą (64:58), tačiau varžovai ginklų nesudėjo ir atkūrė intrigą (74:74).

Justinas Dentmonas likus trims sekundėms pataikė super sudėtingą dvitaškį metimą, tačiau šį kartą fortūna buvo šeimininkų pusėje - tritaškį nuo lentos aidint sirenai smeigęs Louisas Campbellas atėmė pergalę iš Lietuvos čempionų - 76:77.

Pirmoje tarpusavio dvikovoje Kaune žalgiriečiai prancūzams nepaliko jokių vilčių, laimėdami rungtynes 88:64. Tuomet „Žalgirio“ krepšininkai pataikė net 14 tritaškių metimų iš 22 (63.6%).

Rungtynės:

Kauno „Žalgiris“ 76:77 (18:18; 24:19; 9:16; 25:24) Strasbūro SIG

„Žalgiris“: Justinas Dentmonas 18 (4/8 trit., 4 kld., 3 rez. perd.), Artūras Milaknis 16 (5/6 trit.), Kšištofas Lavrinovičius 10 (3 rez. perd.), Martynas Pocius (0/2 dvit., 1/4 trit.) ir Paulius Jankūnas (7 atk. kam.) po 8, Mindaugas Kupšas 7, Tadas Klimavičius 3 (5 atk. kam.), Robertas Javtokas ir Šarūnas Jasikevičius (5 rez. perd.) po 2, Vytenis Čižauskas taškų nepelnė, Tomas Dimša nežaidė.

SIG: Ricardo Greeras 16 (7 atk. kam.), Louisas Campbellas 15 (5/7 trit.), Romainas Duportas 12, Alexis Ajinca 10.

Komandų statistika: „Žalgiris“ - SIG

Dvitaškiai: 14/26 (53.8%) - 24/49 (49%)

Tritaškiai: 10/22 (45.5%) - 8/19 (42.1%)

Baudų metimai: 18/23 (78.3%) - 5/10 (50%)

Atkovoti kamuoliai (puolime/gynyboje): 30 (9/21) - 30 (15/15)

Rezultatyvūs perdavimai: 16 - 24

Perimti kamuoliai: 6 - 15

Blokai: 1 - 2

Klaidos: 20 - 14

Rungtynių eiga:

Lygiai po savaitės (gruodžio 12 d.) Kauno „Žalgirio“ arenoje mūsiškiai priims Stambulo „Anadolou Efes“ krepšininkus.

Kitose grupės grupės rungtynėse vienvaldis lyderis Madrido „Real“ (8/0) klubas svečiuose 78:71 (23:19, 25:15, 15:12, 15:25) įveikė Milano „EA7 Emporio Armani“ (4/4) krepšininkus.

„Real“: Rudy Fernandezas 16, Sergio Rodriguezas ir Salahas Mejris po 10.

„EA7 Emporio Armani“: Alessandro Gentile 14 , C. J. Wallace'as ir Ganis Lawalas po 10.