Prienų komanda, kuri prieš kelias dienas net 101:83 įveikė LKL čempioną Kauno „Žalgirio“ klubą, pusę pirmo kėlinio žaidė taškas į tašką (11:11), bet po to pralaimėjo 3 minučių atkarpą 2:9 ir po pirmo kėlinio atsiliko 13:20.

Antrame kėlinyje vaizdas aikštėje nesikeitė, o žaidimo ritmą pajutę pasvaliečiai padidino savo persvarą iki dvylikos taškų - 41:29.

Komandiškai žaidęs „Pieno žvaigždžių“ klubas trečią kėlinį laimėjo devynių taškų skirtumu ir susikrovė net 21 taško persvarą - 65:44.

Paskutinis ketvirtis tebuvo formalumas, o finalinė sirena paskelbė, kad šeiminikai šventė 7 pergalę čempionate, o Prienų komanda suklupo antrąsyk - 81:61.

„Pieno žvaigždės“: Artūras Jomantas 26 (10 atk. kam.), Žygimantas Jonušas ir Rolandas Alijevas (9 rez. perd.) po 14, Egidijus Dimša 11.

„TonyBet“: Artūras Valeika 12, Martynas Linkevičius 10, Laimonas Kisielius ir Mindaugas Lukauskis (4 rez. perd.) po 8.

Kitose rungtynėse „Lietuvos ryto“ gynėju Pauliumi Dambrausku ir Šilutėje (NKL) rungtyniavusiu Tomu Lekūnu pasipildžiusi Alytaus „Dzūkijos“ (3/7) komanda savų žiūrovų akivaizdoje 81:76 (23:24, 25:17, 15:17, 18:18) įveikė Šiaulių „Šiaulius“ (4/7).

„Dzūkija“: Eigirdas Žukauskas ir Giedrius Staniulis (15 min.) po 15, Darius Gvezdauskas 13, Paulius Dambrauskas 10, Tomas Lekūnas 9.

„Šiauliai“: Darius Pakamanis 17, Vytautas Šulskis 14, Derekas Needhamas 10, Modestas Kumpys 9.