16 minučių žaidęs V. Dilys nugalėtojams pelnė 11 taškų (tritaškiai 0/1, dvitaškiai 4/6, baudos 3/4), sugriebė ir perėmė po 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, sykį suklydo ir prasižengė 4 kartus.

32 minutes aikštelėje praleidusio A. Pečiukevičiaus sąskaitoje 4 taškai (0/2, 2/7, 0/0), 6 atkovoti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai, blokuotas varžovo metimas, 2 klaidos ir 2 pražangos.

Taip pat antrą pergalę iškovojo ir į trečią poziciją šioje grupėje pakilo Manto Griškėno atstovaujama Sioderteljės „Kings“ (Švedija) komanda, išvykoje 76:73 (18:19, 20:20, 19:17, 19:17) palaužusi trečią nesėkmę patyrusios ir autsaidere tapusios Vienos „BC Zepter“ (Austrija) ekipos be Arno Labucko pasipriešinimą.

M. Griškėnas nugalėtojams per 23 minutes pelnė 16 taškų (tritaškiai 0/0, dvitaškiai 6/7, baudos 4/4), po krepšiais atkovojo 7 kamuolius ir trissyk prasižengė.

A. Labuckas šįsyk nežaidė.

C grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis, taškai):

1.Ventspilio „Ventspils“ (Latvija)431279:2807
2.Tartu „Rock“ (Estija)422319:2766
3.Sioderteljės „Kings“ (Švedija)422286:3176
4.Vienos „BC Zepter“ (Austrija)413299:3105

Trečią nesėkmę ketvirtose rungtynėse patyrė ir keturių ekipų A grupės autsaideris Rakverės „Tarvas“ (Estija) klubas su Giedriumi Gustu, namuose 57:70 (16:18, 12:15, 16:18, 13:19) pralaimėjęs trečią pergalę iškovojusiems ir grupės lyderiais tapusiems Hertogenboso „SPM Shoeters“ (Olandija) krepšininkams.

28 minutes žaidęs G. Gustas šeimininkams pelnė 12 taškų (dvitaškiai 4/9, baudos 4/4), sugriebė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, dusyk suklydo ir kartą prasižengė.

Kitose grupės rungtynėse antrą pergalę iškovojo Antverpeno „Port of Antwerp Giants“ (Belgija) komanda, savo aikštėje 81:59 (28:12, 19:22, 21:14, 13:11) nugalėjusi Dižono „Basket“ (Prancūzija) ekipą.

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis, taškai):

1.Hertogenboso „SPM Shoeters“ (Olandija)431295:2877
2.Antverpeno „Port of Antwerp Giants“ (Belgija)422306:2876
3.Dižono „Basket“ (Prancūzija)422275:2836
4.Rakverės „Tarvas“ (Estija)413269:2885

Iš viso reguliariame sezone aštuoniose grupėse žaidžia 32 komandos, o į antrą varžybų etapą – LAST-16 turnyrą – pateks po dvi geriausias grupių komandas.