Tai trečia iš eilės „Raptors“ nesėkmė, tuo tarpu „Nuggets“ įsirašė šeštą pergalę iš eilės.

Toronto „Raptors“ treneris Dwane‘as Casey prieš šias rungtynes buvo užsiminęs, kad komandos startinis penketas artimiausiu metu gali keistis. J. Valančiūnas vietą starte išsaugojo ir pasižymėjo galingu žaidimu. Starto penkete permainų visgi buvo - Amirą Johnsoną pakeitė Tyleris Hansbrough.

Mačo pradžia nieko blogo nažadėjo – šeimininkai dominavo ir pirmajame kėlinuke susikrovė dviženklį pranašumą. „Nuggets“ sušvelnino skirtumą, tačiau Toronto ekipa persvarą išlaikė ir pirmavo beveik iki pat didžiosios pertraukos. Tik prieš pat ją Denverio klubas išsiveržė į priekį - 47:45.

Po trečiojo kėlinuko „Nuggets“ pirmavo tik keturiais taškais - 76:72. Tačiau paskutiniajame ketvirtyje „Raptors“ varžovų nesustabdė ir pergalę rezultatu 112:98 iškovojo „Nuggets“ klubas.

J. Valančiūnas aikštėje praleido beveik 37 minutes (36,42) - daugiausiai šiame sezone. Šios sezono savo rezultatyvumo rekordą pakartojęs lietuvis pelnė 18 taškų (8/16 dvitaškių, 2/4 baudų). Jonas atkovojo 11 kamuolių, 8 jų - puolime, taip pat blokavo 3 varžovų metimus, kartą suklydo ir surinko 4 pražangas.