Pirmuosius mačo taškus pelnė Tautvydas Lydeka, netrukus dvitaškį pridėjo Martynas Gecevičius. Tačiau šeimininkai greitai išlygino rezultatą (6:6). Aikštėje pasirodęs Darius Songaila puikiai įsijungė į „Lietuvos ryto“ žaidimą ir pelnė 5 taškus (13:12, 7 min.). Po pirmojo kėlinio Dirko Bauermanno auklėtiniai pirmavo 15:12.

Juanas Palaciosas tapo galvos skausmu „Turow“ komandos gynybai, o netrukus tritaškį pataikęs M. Gecevičius padidino skirtumą iki 28:23. Įpusėjus rungtynėms 38:32 pirmavo „Lietuvos rytas“.

Trečiame kėlinyje šeimininkai perėmė iniciatyvą ir išsiveržė į priekį (53:55, 30 min.).

Vilniečiai puikiai pradėjo lemiamą ketvirtį: Milenko Tepičius pelnė 4 taškus, Gediminas Orelikas užbaigė greitą ataką (59:55). „Lietuvos ryto“ ekipa toliau aktyviai gynėsi ir neleido vienai rezultatyviausių turnyro komandų demonstruoti savojo žaidimo.

M. Gecevičius smeigė tritaškį, D.Songaila pataikė iš vidutinio nuotolio - „Turow“ viltys iškovoti pergalę buvo užgesintos (72:62, 39 min.). Galutinis rezultatas - 74:62.

Rezultatas:

Zgoželeco „Turow“  - Vilniaus „Lietuvos rytas“ - 62:74 (12:15, 20:23, 23:15, 7:21)

„PGE Turow“: Lukašas Wisniewskis 13, Damianas Kuligas ir Tony Tayloras po 11;

„Lietuvos rytas“: Martynas Gecevičius 23, Darius Songaila 17, Tautvydas Lydeka 10, Juanas Palaciosas ir Stevanas Jelovacas po 8, Milenko Tepičius 6, Gediminas Orelikas 2.

Dar vieneriose šios grupės rungtynėse Talino „Kalev-Cramo“ 91:99 (29:27, 18:25, 25:18, 19:29) pralaimėjo Krasnojarsko „Jenisej“ komandai.

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, pergalių procentas):