Šiose rungtynėse Prienų komandos žaidėjai pataikė net 15 tritaškių metimų iš 30. Žalgiriečiai - 6 iš 18-os. Kauno komandos krepšininkai Prienuose padarė net 21 klaidą.

Komandos lygiai kovojo tik pirmąjį kėlinį, o vėliau persvarą ėmė krautis šeimininkai Prienų krepšininkai. Antrąjį kėlinį dviem tritaškiais pradėjo Gintaras Kadžiulis. Vėliau „TonyBet“ laimėję atkarpą 14:0 ir prieš didžiąją pertrauką pirmavo rezultatu 50:35.

Trečio kėlinio metu G. Kadžiulio vedami prieniškiai išlaikė persvarą, o ketvirto kėlinio pradžioje po dar dviejų šeimininkų tritaškių metimų „TonyBet“ persvara pasiekė 23 taškus - 77:54.

Pakiliai žaidusi Prienų komanda ir toliau dominavo, o „Žalgirio“ krepšininkams kiek sumažinti skirtumą pavyko tik pačioje susitikimo pabaigoje. Po finalo sirenos triumfas Prienuose - „TonyBet“ iškovojo pergalę rezultatu 101:83.

Virginijaus Šeškaus treniruojamas „TonyBet“ klubas vienintelį pralaimėjimą LKL patyrė spalio pabaigoje, kai rezultatu 72:78 nusileido Kėdainių „Nevėžio“ komandai.

Šiam susitikimui „Žalgirio“ trenerių sprendimu nebuvo registruoti Justinas Dentmonas, Tadas Klimavičius ir Siimas-Sanderis Vene.

Tai antras „Žalgirio“ pralaimėjimas LKL čempionate. Po pirmos nesėkmės „Šiaulių“ ekipai (78:79) su komanda buvo priverstas atsisveikinti treneris Iliasas Zourosas.

Internetinė sporto transliacijų televizija „SportoTV.lt“ po įspūdingos pergalės pakalbino prieniškių strategą Virginijų Šeškų, kuris po mačo neslėpė savo emocijų:

Prienų „TonyBet“ - Kauno „Žalgiris“ - 101:83 (21:22, 29:13, 21:19, 30:29)

„TonyBet“: Mindaugas Lukauskis 23 taškai, Gintaras Kadžiulis 21, Žygimantas Janavičius ir Martynas Linkevičius po 17, Artūras Valeika 12;

„Žalgiris“: Paulius Jankūnas 13, Robertas Javtokas 12, Vytenis Čižauskas, Šarūnas Jasikevičius ir Tomas Dimša po 10 taškų.

Kitame LKL mače šeštą pergalę iškovojo į penktą vietą pakilęs Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ klubas. Pasvaliečiai svečiuose 63:53 (18:18, 14:10, 15:15, 16:10) nugalėjo Alytaus „Dzūkijos“ krepšininkus.

Alytaus „Dzūkija“ - Pasvalio „Pieno žvaigždės“ - 53:63 (18:18, 10:14, 15:15, 10:16)

„Dzūkija“: Martynas Paliukėnas 13, Žydrūnas Kelys 11, Giedrius Staniulis 8;

„Pieno žvaigždės“: Derrickas Caracteris 15, Rolandas Alijevas 13, Žygimantas Jonušas 12.

LKL turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, pergalių procentas):