Klaipėdiečiams pergalę garantavo sėkmingiau sužaista rungtynių pabaiga. Nepaisant laimėjimo, „Neptūnas“ išlieka Vieningosios lygos B grupės paskutinėje vietoje.

Astanos „Astana“ - Klaipėdos „Neptūnas“ - 82:84 (17:20, 22:18, 20:26, 23:20)

„Astana“: Olaseni Lawalis 20, Branko Cvetkovičius 18, Lionelis Rushas 16, Jerry Johnsonas 14;

„Neptūnas“: Vytautas Šarakauskas 29, Martynas Mažeika 19, Justas Sinica 11.

Kitame B grupės mače Donaldo Kairio treniruojamas Minsko „Cmoki-Minsk“ klubas namuose 62:73 (19:15, 16:16, 16:20, 11:22) pralaimėjo pirmaujantiems Rimo Kurtinaičio vadovaujamiems Maskvos srities „Chimki“ krepšininkams.

Šeštą pergalę iš eilės iškovojo ir Rusijos čempionas Maskvos CSKA klubas, sekmadienį svečiuose 67:50 (14:10, 21:12, 13:17, 19:11) įveikęs penktojoje pozicijoje esančius Samaros „Krasnyje Krylja“ (3/4) krepšininkus.

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, pergalių procentas):

1.Maskvos srities „Chimki“ (Rusija)660100
2.Maskvos CSKA (Rusija)660100
3.Minsko „Cmoki-Minsk“ (Baltarusija)74357,1
4.Rygos VEF (Latvija)84450
5.Samaros „Krasnyje Krylja“ (Rusija)73442,9
6.Liubercų „Triumf“ (Rusija)73442,9
7.Volgogrado „Krasnyj Oktiabr“ (Rusija)73442,9
8.Mariupolio „Azovmaš“ (Ukraina)72528,6
9.Astanos „Astana“ (Kazachstanas)72528,6
10.Klaipėdos „Neptūnas“82625

Penktą pergalę septintose Vieningosios krepšinio lygos reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo trečią vietą dešimties ekipų A grupėje užimantis Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ klubas su dviem lietuviais, sekmadienį namuose 85:72 (19:19, 25:19, 19:19, 22:15) įveikęs aštuntojoje pozicijoje esančius Nimburko ČEZ (2 pergalės ir 5 pralaimėjimai) krepšininkus.

Mantas Kalnietis nugalėtojams pelnė 7 taškus, gynyboje atkovojo 6 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 11 rezultatyvių perdavimų, keturis kartus suklydo bei sykį prasižengė. Per 33 minutes (33:09) jis pataikė 1 tritaškį iš 5 ir 2 dvitaškius metimus 5.

Simo Jasaičio sąskaitoje – 4 (tritaškiai 0/1, dvitaškiai 2/4) taškai, 5 gynyboje sugriebti bei 2 perimti kamuoliai, 4 rezultatyvus perdavimai, blokuotas varžovo metimas, klaida ir pražanga (31 min. 10 sek.0.

Valerijus Lichodejus į svečių krepšį įmetė 19 taškų, Aleksejus Žukanenka ir Aleksandras Maričius - po 15, Krunoslavas Simonas - 11.

Svečių gretose rezultatyviu žaidimu pasižymėjo Radoslavas Rančikas (15 tšk.), Rašidas Mahalbašičius (14 tšk.) bei Vojtechas Hrubanas (13 taškų).

Kitame šios grupės mače sekmadienį Donecko „Doneck“ ekipa 75:83 (24:30, 22:24, 9:15, 20:14) pralaimėjo Žemutinio Naugardo „Nižnij Novgorod“ komandai, o lyderiai Kazanės „Uniks“ krepšininkai 83:49 (21:12, 25:21, 18:13, 19:3) sutriuškino autsaiderių gretose žengiantį Sankt Peterburgo „Spartak“ penketuką.

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pralaimėjimai, pergalių procentas):


1.Kazanės „Uniks“ (Rusija)76185,7
2.Vilniaus „Lietuvos rytas“75271,4
3.Kransnodaro „Lokomotiv-Kuban“ (Rusija)75271,4
4.Žemutinio Naugardo „Nižnij Novgorod“ (Rusija)74357,1
5.Donecko „Doneck“ (Ukraina)74357,1
6.Zgoželeco „Turow“ (Lenkija)52340
7.Talino „Kalev-Cramo“ (Estija)52340
8.Nimburko ČEZ (Čekija)72528,6
9.Krasnojarsko „Jenisej“ (Rusija)61516,7
10.Sankt Peterburgo „Spartak“ (Rusija)61516,7

Pirmą ir antrą vietas grupėse užėmusios komandos iš karto pateks į ketvirtfinalį, o trečią-šeštą vietas grupėse užėmusios ekipos atkrintamąsias varžybas pradės nuo aštuntfinalio etapo.