Šiose rungtynėse „Lietuvos ryto“ sudėtyje nebuvo poilsio dieną gavusių Renaldo Seibučio ir Dariaus Songailos.

J. Palaciosas įspūdingai įdėjo kamuolį iš viršaus, kolumbietis netrukus suklaidino varžovą ir vėl pasižymėjo puolime (15:10). Vilniečių treneris Dirkas Bauermannas suteikė galimybę pasireikšti Gediminui Orelikui ir Pauliui Dambrauskui. S. Jelovacas realizavo baudos metimus, suteikdamas LKL vicečempionams trapią persvarą. Tačiau kėlinio pabaigoje šeimininkai sugebėjo išsiveržti į priekį - 19:20.

„Jenisej“ pirmavo iki akimirkos, kai M.Gecevičius vienos atakos metu pelnė keturis taškus (35:31). „Lietuvos rytas“ neketino sustoti - O. Cookas smeigė tritaškį, o M. Gecevičius greitos atakos metu pelnė dvitaškį ir prieš pertrauką vilniečiai priekyje - 48:40.

Po pertraukos į aikštę sugrįžę vilniečiai toliau pirmavo (58:47). Rusai bandė vytis (64:58), tačiau M. Tepičiaus ir M. Gecevičiaus taškai leido svečiams lengviau atsikvėpti - 68:58.

Lemiamas ketvirtis prasidėjo galingu A.Glyniadakio dėjimu, o netrukus graikas puolime atkovojo kamuolį ir pelnė dvitaškį (74:60). Likus 3 minutėms šeimininkai dar bandė kilti į lemiamą šturmą (79:74), tačiau vilniečiai atsakė taikliais baudų metimais. Galutinis rezultatas - 83:77.

„Lietuvos rytas“: 21 - Martynas Gecevičius (4/5 dvitaškiai, 5 rez. perd., 7 išpr. praž.), 17 - Juanas Palaciosas (7/9 dvitaškiai, 6 atk. kam.), 10 - Andreas Glyniadakis (4/6 dvitaškiai), po 9 - Steponas Babrauskas, Tautvydas Lydeka (4/4 dvitaškiai) ir Stevanas Jelovacas (8 atk. kam.), 5 - Milenko Tepičius, 3 - Omaras Cookas (5 atk. kam., 9 rez. perd.). Gediminas Orelikas ir Paulius Dambrauskas taškų nepelnė.

„Jenisej“: 22 - Christianas Burnsas (5/7 tritaškiai, 8 atk. kam.), 20 - Gregory Renfroe (6 atk. kam., 4 rez. perd.), 11 - Anthony Fisheris (5 atk. kam., 5 rez. perd.), 8 - Kosta Perovičius (8 atk. kam.), 6 - Eldimiras Kikanovičius.